Кірічек Олена

Біографія

  • Кірічек Олена

Олена Кірічек – філолог, сценарист, драматург.

У 2015-2018 рр. вивчала іноземну філологію та переклад в Київському університеті культури та мистецтв.

У 2017 брала участь у Європейській театральній резиденції "Театр Діалог – Діалог культур" в рамках фестивалю "ГОГОЛЬФЕСТ" та працювала на Одеському кінофестивалі.

У 2018: почала працювати в кінокомпанії 435 FILMS в якості асистента продюсера та сценариста; брала участь у створенні таких фільмів як: "Номери" (реж. Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв); "Заповідник Асканія" (реж.Андрій Литвиненко); "2020#безлюднакраїна" (реж.Корній Грицюк); "Герой мого часу" (реж. Тоня Ноябрьова); вивчала драматургію в центрі Леся Курбаса під наставництвом Неди Нежданої.

У 2018-2019 рр. брала участь у фестивалі сценарної майстерності "Кіноскрипт".

У 2019 проходила кінематографічні курси у м.Гренобль, Франції від Польсько-Фразцузької кіноакадемії Kinographe. У 2019-2020 рр. втілювала річну волонтерську програму від Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності. У рамках програми проходила курс драматургії візуальних мистецтв в Латвійській академії культури, працювала асистентом адміністратора в латвійському незалежному театрі на вулиці Гертрудес (Ģertrūdes ielas teātris), публікувала короткі розповіді в латвійському онлайн-виданні "Voice.Latvia"; брала участь у І лабораторії драматургії від НСТДУ.

Твори Олени Кірічек: