Матолінець Наталія Ярославівна

Біографія

  • Матолінець Наталія Ярославівна
  • Матолінець Наталія Ярославівна
  • Матолінець Наталія Ярославівна

Матолінець Наталія Ярославівна — письменниця, яка пише в жанрі фентезі, журналістка, членкиня Національної спілки письменників України. Народилася 20 грудня 1990 р. у Львові. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Відтоді працює за фахом в різних ЗМІ.

У шкільні роки дівчина відвідувала літературну студію, писала оповідання про львівських магів. Творами Наталії зачитувалися друзі та однокласники. Пізніше її твори друкувалися в періодиці, альманахах та антологіях ("Питання людяності", "Дзвін", "Дніпро", "Брама. Багряні ночі" та "ДЕREЗА").

Свою літературну діяльність Наталія Матолінець розпочала з поезії. Публікувалася в численних альманахах і журналах. Видала дві збірки: "Краплини світла" (2005), "Акварелі і аромати" (2013), в яких переважає любовна лірика. Дебютувала в жанрі фентезі у 2018 році з романом "Варта у грі".

Наталя Матолінець — лауреатка відзнак конкурсів "Крилатий лев" та "Львівські перехрестя", диплому "Запорізької толоки" і "Дебют року" від "Барабуки", лауреатка ІІ премії "Коронації слова". Її підлітковий фентезійний роман "Гессі" опинився у довгому списку "Книга року" за версією ВВС-2018, а роман "Академія Аматерасу" увійшов у топ-5 "Дитяча Книга Року BBC 2019". Найновіша книга авторки "Керамічні серця" (2020) теж відноситься до жанру фентезі.

Твори Наталії Матолінець: