Тарабарова Світлана Василівна

Біографія

  • Тарабарова Світлана Василівна
  • Тарабарова Світлана Василівна
  • Тарабарова Світлана Василівна

Світлана Василівна Тарабарова (26 липня 1990, Херсон, Українська РСР, СРСР) — українська співачка, композиторка та авторка пісень, музична продюсерка, акторка.

Народилася 26 липня 1990 року у Херсоні у багатодітній родині. Батько працював на заводі, а мама — вчителькою у дитячому садку. В дитинстві мріяла стати водійкою, а потім співачкою. Відвідувала музичну школу та різноманітні гуртки. У 13 стала учасницею танцювального колективу "Оазис". Закінчивши школу, переїхала до Києва. Закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв.

У 2008 році брала участь у співочому талант-шоу "Фабрика зірок" під псевдонімом Аліса Тарабарова. Стала однією з улюблениць Наталії Могилевської, яка віддала Тарабаровій свій танцювальний сольний номер, коли після операції пропустила один концерт.

У 2008 році з Регіною Тодоренко, Ліною Мицукі, Оленою Кушніренко (виступала під псевдонімом Олена Виноградова) увійшла до складу гурту "Real O", створеного з учасниць конкурсу.

У 2012 році покинула "Real O". Розпочавши сольну кар'єру під справжнім ім'ям.

5 квітня 2012 року відбулася прем'єра першого сольного відеокліпу "Вера сильна".

У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення 2016".

11 жовтня 2016 одружилася зі своїм директором Олексієм Бондарем.

9 вересня 2018 року народила сина Івана.

11 жовтня 2018 року в одному з київських кінотеатрів відбулася презентація третього студійного альбому Тарабарової "23:25" (цифри є часом народження її сина). До альбому увійшло 12 композицій, представлених у форматі 38-хвилинного музичного фільму, знятого українським художником Лесем Панчишиним.

6 грудня 2018 року в День Збройних сил України Тарабарова спільно з українським репером Ярмаком випустили спільний трек "Воїн", який присвятили українським військовим.

На початку весни 2019 року презентує офіційний кліп "Мені казково", першу спільну роботу з хореографом-постановником Денисом Стульніковим.

23 вересня 2020 доньку Марію.

Твори Світлани Тарабарової: