Нікуліна Анастасія Олегівна

Біографія

  • Нікуліна Анастасія Олегівна
  • Нікуліна Анастасія Олегівна
  • Нікуліна Анастасія Олегівна

Нікуліна Анастасія Олегівна — українська письменниця, блоґерка, книжкова оглядачка, перекладачка. Народилася 23 вересня 1989 у Львові. Навчалася у Львівській українській гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов та українознавства. Згодом закінчила факультет міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. І. Франка. Працює копірайтером.

Перше оповідання з'явилося у збірці "Теплі історії про кохання" (2014) під псевдонімом Іва Шон. Власною точкою відліку письменниця вважає 2016 рік, коли отримала перемогу в Міжнародному конкурсі "Коронації слова" в номінації "П'єси для дітей" з п'єсою для старшого шкільного віку "Завірюха". У цьому ж році вступила до Львівського жіночого літературного клубу.

У 2017 р. вийшов роман-буря "Сіль для моря, або Білий Кит". Ця книга у 2018-му принесла авторці міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені О. Гончара в номінації "Проза" та відзнаку — "Найкраща книга для підлітків" за підсумками року премії "Глиняний кіт — 2018". А у 2019 році за мотивами книги "Сіль для моря, або Білий Кит" акторською школою "Пармезан" з міста Хмельницький було поставлено соціально-драматичну виставу "Сіль для моря", за постановку якої школа отримала чимало відзнак і призів.

Анастасія Нікуліна — переможець премії "Еспресо. Вибір читачів 2019" у категорії "Найкраща книжка для дітей і підлітків" за книжку "Зграя" (2018).

Твори письменниці публікувалися у збірках: "Львів. Смаколики. Різдво" (2016), "Львів. Вишні. Дощі" (2017), "Щастя у віконці" (2017). Анастасія Нікуліна є співавторкою книги "Дім, у котрому заблукав час" (2017) разом із Вікторією Гранецькою та поеткою Мариною Однорог. А також у співавторстві з Олегом Бакуліним вийшли дві книжки "Все буде добре" (2018) та "Більше нікому" (2020).

Книги письменниці:

Нікуліна, Анастасія. Більше нікому : час згадати, хто ти насправді / А. Нікуліна, О. Бакулін. – Харків : Vivat, 2020. – 432 с.

Нікуліна, Анастасія. Все буде добре / А. Нікуліна, О. Бакулін. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 320 с.

Нікуліна, Анастасія. Завірюха : роман-чар / А. Нікуліна ; худож. обкл. О. Продан. — Харків : Віват, 2019. — 366 с. — (Художня література).

Нікуліна, Анастасія. Зграя : роман-виклик / А. Нікуліна ; передм. М. Кідрука ; дизайнер обкл. В. Котенджи ; [післямова авт.]. — Харків : Віват, 2018. — 318 с. — (Книжкова полиця підлітка).

Нікуліна, Анастасія. Сіль для моря, або Білий Кит : роман-буря / А. Нікуліна ; худ. і дизайнер обкл. С. Акатьєва. — Харків : Vivat, 2017. — 223 c. — (Книжкова полиця підлітка).