Істин Микола Миколайович

Біографія

  • Істин Микола Миколайович
  • Істин Микола Миколайович

Микола Істин (Дідошак), 1972 р.н. – поет, прозаїк, есеїст. Привніс у літературу некстмодернізм, поетичноцентричність, вербальний космос, поетичні прогресії кохання.

Автор численних публікацій в інтернет-виданнях, в колективних збірниках, і в літературній періодиці. Зокрема друкувався в газетах: "Літературна Україна", "Українська літературна газета", "Дебют – газета", в журналах "Дзвін", "Дніпро", "Німчич", "Літературний Чернігів".

Ініціатор створення і організатор заходів літоб'єднання "Планета Наступного Слова" (м. Івано-Франківськ, 2011— 2013 рр. )..

В 2016 році став лауреатом і дипломантом кількох літературних конкурсів : Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, Всеукраїнського літературного конкурсу "Відродження Дніпра", обласного Івано-Франківського конкурсу "Перший рукопис", нагороджений спеціальною відзнакою Всеукраїнського конкурсу прози "Крилатий лев", за підсумками якого ввійшов в десятку кращих молодих українських прозаїків. В 2017 році став лауреатом міжнародного конкурсу імені де Рішельє, в номінації поезія.

В 2018 році у видавництві "Час Змін Інформ" вийшлакнига віршів автора під назвою

"НекстмодернізмпостМАЙДАНівського паралельноАТОвського періоду". В 2019 році у видавництві "Терен" видав збірку віршів "Всесвіти душевтілених слів".

Вибрані твори перекладені французькою, німецькою, та англійською мовою. Найбільше публікацій перекладів у французьких літературних журналах таких як "Comme en poésie", "Poétistme" ("L'isthmographe"), "La page blanche", "Fragile", "PRO/P(R)OSE", "Soleil Hirsute", "L'Épître", "Franсopolis", "Le Passe-Muraille", "Poetiquetac", та інших…

Твори Миколи Істина: