Сайко Оксана

Біографія

  • Сайко Оксана
  • Сайко Оксана
  • Сайко Оксана

Оксана Сайко народилася 1 січня 1976 року у містечку Скалат, що на Тернопільщині.

Майбутня письменниця вже після закінчення школи мріяла опанувати фах журналіста. Батьки понад усе хотіли бачити доньку лікарем у майбутньому, то ж, дослухаючись їх порад, Оксана вступила до Львівського державного медичного коледжу.

Справно вивчившись та отримавши диплом медичного вишу, дівчина вирішила здійснити давню мрію і пішла здобувати другу вищу освіту до Львівського національно університету імені Івана Франка на факультет журналістики.

Раніше працювала у газеті "Літературний Львів", а у виданні "Арка" була редактором сторінки "Культура". Нині ж дописує у газети "Україна Молода", "Літературна Україна", співпрацює з журналом для підлітків "Сто талантів", публікується на офіційному сайті Української Греко-Католицької Церкви (рубрика "Визначні особи Церкви XXст.")

Оксана Сайко — дипломант літературного конкурсу "Гранослов-2006", переможець конкурсу на найкращу повість від журналу "Дніпро"2009 року (повість "Волоцюги").

У 2012 у "Видавництві Старого Лева" вийшла книга для підлітків "Новенька та інші історії", яка потрапила до довгого списку премії "Книга року БіБіСі 2012".

Зараз авторка підліткових оповідань працює над низкою нових творів, які, ймовірно, стануть продовженням попередньої книги.