Чингіз Абдуллаєв

Біографія

  • Абдуллаєв Чингіз
  • Абдуллаєв Чингіз

Відомий радянський і азербайджанський письменник, автор понад 197 романів, повістей і книг з розповідями. Творчість Чингіза Абдуллаєва відома не тільки на території СНД, але і серед європейських читачів. Його твори видані на 32 мовах, а сумарний тираж давно перевищив 20 млн примірників. Купити книги Чингіза Абдуллаєва варто читачам, які шукають захоплюючі сучасні детективи і кримінальну літературу.

Майбутній відомий письменник народився в місті Баку в 1959 році. Під час навчання отримав три вищі освіти, а також вивчив велику кількість іноземних мов, що згодом дозволило побудувати успішну кар'єру в Міністерстві оборони. Автор деякий час був главою спецвідділу особливого призначення і брав участь в спецопераціях по всій Європі, за що отримав велику кількість державних нагород.

Так, наприклад, в 1986 році Чингіз Абдуллаєв був видворений з Румунії з підозрами в причетності до вбивства Чаушеску, хоча останнє так і не було доведено. Достеменно відомо, що він був учасником спецоперації в Намібії зі звільнення з полону ангольських командирів. Його перший роман протягом декількох років забороняли публікувати, оскільки він містив секретні дані. З'явилася книга на прилавках тільки в 1988-му і відразу стала бестселером.

Перша опублікована книга автора — роман "Блакитні ангели". Це захоплююча і динамічна історія становлення спеціального агента, відомого під кодовим ім'ям Дронго. З героя намагаються зробити байдужого суперагента. Тому йому доводиться боротися з любов'ю, переживати загибель родичів, зраду друзів. Зрештою, він таки стає справжнім професіоналом, при цьому не втрачаючи людяності.

Створений Чінгізом Абдуллаєвим головний герой настільки сподобався читачам, що згодом цей роман вилився в цілу серію книг про Дронго, що налічує сьогодні понад 100 творів. У них агент подорожує по всьому світу, розслідує заплутані вбивства, злочини і інтриги. Серед найбільш популярних в серії виділимо книги "Заперечення Оккама", "Берлінський транзит", "Смерть під оплески", "Історія аморальності", "Народження Люцифера", "Ешафот для топ-моделі".

Як відзначають читачі у відгуках про книги Чингіза Абдуллаєва, це сучасна, міцна і захоплююча кримінальна драма з сильним головним героєм і заплутаним сюжетом. Твори розраховані на чоловічу аудиторію, але можуть сподобатися і багатьом жінкам.

Твори Чингіза Абдуллаєва: