Нам Као

Біографія і творчість

  • Нам Као

Нам Као

(1915/1917 — 28 листопада 1951) — письменник і в'єтнамський солдат і мученик. Він великий письменник-реаліст (до Революції), журналіст опору (після Революції), один із найвизначніших письменників XX ст., Нам Као зробив багато важливих внесків у завершення стилю. як новели та в'єтнамські романи в першій половині 20 століття.

Нам Као займався багатьма роботами, намагаючись заробляти на життя і прийшов до першої літератури з метою життя. У віці 18 років він приїхав до Сайгона, став секретарем кравця, почав писати оповідання "Остання сцена", "Два трупи". Він надсилав у щотижневу газету "Сьомий роман", у "Новинах Ху Ху" короткі історії про бідних, Померлих сліпих, Пелюстках квітів, гордій леді з іменем ручки Туй Ру. Можна сказати, що на композиції "Шлях пошуку Нам Као" в ранньому періоді також впливав сучасний романтичний рух літератури.

Повернувшись на Північ, після самостійного навчання, щоб здобути Генеральний диплом, Нам Као викладав у приватній школі Конг Тхань, на вулиці Туї Хуе, Ханой. Він надрукував короткі оповідання "Смерть кальмара" в газеті "Ганой" і опублікував цю ж поезію в цій газеті з псевдонімом Сюань Ду і Нгует.

Фашистські японці вторглися в Індокитай, школа була реквізована, він покинув Ханой, повернувся викладати в приватну школу Ky Giang, провінція Тай-Бінь, потім повернувся в село Дай Хуан. У цей період Нам Као випустив багато творів. Він надрукував багато довготривалих оповідань "Історія сусідів" на Близькій Північній Неділі, закінчив писати роман "Втомлений", а згодом змінив на "Живий" ...

Дивіться також: