Ренсом Ріґґз

Біографія

  • Ріггз Ренсом
  • Ріггз Ренсом
  • Ріггз Ренсом

Ренс Риггз (англ. Ransom Riggs) — американський письменник і сценарист, відомий завдяки своїм книгам "Будинок Дивних Дітей" та "Місто Порожніх. Втеча з Будинку дивних дітей", що потрапили в число бестселерів The New York Times.

Ренс Риггз народився 26 листопада 1979 року в штаті Меріленд, США, в родині фермера. У дитинстві переїхав до Флориди, навчався в школі для обдарованих дітей, де захопився кінематографом. Почав писати сценарії для фільмів, знімати короткометражки. Незабаром захопився незвичайним хобі — колекціонуванням старовинних фотографій. В процесі їх збирання Риггз придумав сюжет свого роману "Будинок дивних дітей", який проілюстрований цими фотографіями, які зібрав він і його друзі. По цій книзі в 2016 році вийшов однойменний фільм режисера Тіма Бертона.

Перша книга серії "Дім дивних дітей" вийшла в 2012 році у видавництві "Квірк Букс" (англ. Quirk Books). В основі сюжету книги — колекція старих аматорських фотографій, яку Ренсом Ріґґз за порадою видавництва "Квірк Букс" використав для ілюстрацій у своїй книжці. Книга потрапила у список бестселерів "Нью-Йорк Таймс".

14 січня 2014 року вийшла друга книга серії — "Місто порожніх".

22 вересня 2015 року світ побачила завершальна частина трилогії — "Бібліотека душ".

3 вересня 2016 року вийшла книга під назвою "Казки про дивних" — збірка казок, яка надає розлогу додаткову інформацію про загадковий світ дивних дітей.

Твори Ренсома Ріґґза: