Марина Уорнер

Біографія

  • Уорнер Марина

Марина Уорнер — письменниця і культуролог, автор таких книг, як Alone of All Her Sex: The Myth and the Cult of the Virgin Mary (1976), Joan of Arc: The Image of Female Heroism (1982) і Monuments & Maidens: The Allegory of the Female Form (1988). У 1994 році вона виступала на BBC в програмі щорічних лекцій Reith Lectures на тему Six Myths of Our Time. Її дослідження традицій казки опубліковані в книгах From the Beast to the Blonde (1994) і No Go the Bogeyman: On Scaring, Lulling and Making Mock (1998). Дослідження "Тисячі і однієї ночі" в книзі Stranger Magic: Charmed States and The Arabian Nights (2011) був удостоєний премії Sheykh Zayed Prize (2012), премії National Book Critics Circle Award і премії імені Трумена Капоте.

Марина Уорнер працювала куратором виставок, серед яких The Inner Eye (1996), Metamorphing (2002-2003) і Only Make-Believe: Ways of Playing (2005). Її третій роман TheLostFather увійшов до короткого списку Букерівської премії в 1988 році. У числі її книг — The Leto Bundle і Indigo за мотивами шекспірівської "Бурі". Цього року опубліковано третя збірка оповідань Марини Уорнер Fly Away Home.

В даний час вона працює над проектом усного оповідання в спільнотах біженців і пише книгу спогадів про своє дитинство в Єгипті, а також балетне лібрето за мотивами арабської жіночої поезії спільно з хореографом Кімом Брандструпом і музикантом Джоан Макгрегор.

Марина Уорнер — член Британської академії, Дама-Командор ордена Британської імперії, викладає в Біркбек-коледжі і Школі східних і африканських досліджень Лондонського університету. У 2015 році їй присуджена премія Holberg Prize in the Arts and Humanities.

Твори Марини Уорнер: