Володимир Висоцький

Біографія стисло

  • Висоцький Володимир Семенович
  • Висоцький Володимир Семенович
  • Висоцький Володимир Семенович
  • Висоцький Володимир Семенович
  • Висоцький Володимир Семенович
  • Висоцький Володимир Семенович

Великий актор, поет і співак Володимир Висоцький народився в Москві 25 січня 1938 року. Рідний батько Володимира пішов з сім'ї, коли тривала Велика Вітчизняна війна. Після цього мати вдруге вийшла заміж, але стосунки з вітчимом у юнака не склалися. За деякий час після другого заміжжя матері він пішов жити до батька. Три роки Володимир разом з новою родиною батька жив у Німеччині, а потім знову повернувся до Москви.

У 1955 році Висоцький вступив до Московського інженерно-будівельного інституту. Однак перспектива стати інженером не надто приваблювала хлопця, тому він покинув навчання і вступив до МХАТ. Через 4 роки Володимир зіграв свою першу роль у фільмі — це була картина "Однолітки". У 1959 році на сцені студентського клубу МДУ прозвучали перші пісні артиста.

За своє життя Володимир Висоцький зіграв близько 30 ролей в кіно. Його найвідоміші фільми — "Вертикаль", "Небезпечні гастролі", "Дон Жуан", "Единственная", "Розповідь про те, як цар Петро арапа женив". Але найголовнішою роллю в його житті стала роль Гліба Жеглова у телесеріалі "Місце зустрічі змінити не можна".

Актор грав в театрі на Таганці, написав і виконав майже 700 пісень. Його музика була неймовірно популярною і залишається такою дотепер. Висоцького обожнювали за глибокий сенс його пісень і неймовірну енергетику, якою він надихав людей.

Третьою дружиною та музою Висоцького стала Марина Владі. Борючись з режимом, він захопився алкоголем і наркотиками. Це згодом і вбило його.

Помер Володимир Висоцький 25 липня 1980 року.