Керстін Гір

Біографія

  • Гір Керстін
  • Гір Керстін

Керстін Гір — сучасна німецька письменниця, що спеціалізується на жіночих і підліткових романах. Керстін народилася 8 жовтня 1966 року в німецькому місті Бергіш-Гладбах. Спочатку вона сконцентрувалася на вивченні рідної мови і літератури, а також музики та англійської мови. Після цього вона вирушила вивчати курси по бізнесу і психології спілкування, а після завершення отримала спеціальність педагога. І тоді Керстін Гір вирішила знайти себе в сфері літератури. У своїй біографії згадує про дитяче захоплення творчістю.

В середині дев'яностих Гір почала писати любовні романи для жінок. Популярність прийшла до письменниці з книгою "Чоловіки і інші катастрофи", яку пізніше екранізували. Після успішного старту Гір вирішила писати в суміжному напрямку — жанрі іронічної жіночої прози. Так, в 2005 році вона опублікувала книгу "Непристойна пропозиція". Наступні книги теж користувалися великою популярністю. Але власне її пристрасть — фантастика. Ще маленькою дівчинкою вона любила вигадувати історії фентезі, записувала їх і доповнювала власними ілюстраціями. Її перші твори в цьому жанрі навіяні книгами, прочитаними в дитинстві.

У 2009 році письменниця втілила давню мрію в життя, опублікувавши першу книгу з трилогії "Таймлесс", яка стала дуже популярною і навіть була екранізована. Сюжет написаний так, що до останніх сторінок не можна здогадатися, до чого все йде і як можуть закінчитися книги, а фінал стає сюрпризом. Книжку було перекладено на 50 мов, і вона стала світовим бестселером. Той самий успіх чекав і наступні дві частини.

Рідкісному письменнику вдається повторити досягнуте з новими роботами. Але, судячи з відгуків про книги Керстін Гір, написаних протягом останніх трьох років, автору це вдалося. Трилогія "Зільберт. Щоденники сновидінь" б'є рекорди популярності. Причому в протистоянні трилогий "Таймлесс" — "Зільберт" багато читачів віддають перевагу останній.