Лорі Голс Андерсон

Біографія

  • Андерсон Лорі Голс
  • Андерсон Лорі Голс

Лорі Бет Голс народилася 23 жовтня 1961 року в Постдамі, штат Нью-Йорк, у сім'ї священника Френка Голса мол. та Джойс Голкомб Голс. Вона росла там разом зі своєю молодшою сестрою Лізою. Будучи ученицею, дівчинка любила пистаи твори, особливо у другому класі. У підлітковому віці Андерсон любила читати, особливо наукову фантастику та фентезі, але ніколи не мала уявлення, що стане письменницею. Лорі Бет Голс навчалася в середній школі у Манліусі, Нью-Йорк.

Після того, як дівчині виповнилося шістнадцять років, вона вирушила до Данії, де провела тринадцять місяців, працюючи на свинофермі. Після такого досвіду Андерсон повернулася додому, щоб працювати в магазині одягу, отримуючи мінімальну зарплату. Низький заробіток підштовхнув її до рішення здобути освіту.

Андерсон обрала Онондагський громадський коледж у штаті Нью-Йорк, США. Паралельно з навчанням Лорі підробляла дояркою на молочній фермі. Після коледжу дівчина в 1981 році вступила в Джорджтаунський університет, який закінчила в 1984 році з дипломом бакалавра лінгвістики.

У 1985 році вийшла заміж за Ґреґа Андерсона, від якого народила двох дочок, Стефані та Мередіт. Шлюб виявився невдалим, і після розлучення письменниця переїхала до міста Мексико штату Нью-Йорк. Там вона одружилася вдруге. Новим обранцем Лорі Андерсон став Скот Ларрабі, її дитяче кохання. Разом вони об'єднали свої сім'ї — двох доньок Андерсон та двох дітей Ларрабі, Джесіку та Крістіана.

Твори Лорі Голс Андерсон: