Емілі Локгард

Біографія

  • Локгард Емілі
  • Локгард Емілі
  • Локгард Емілі

Емілі Дженкінз більш відома за псевдонімом Е. Локгарт — американська письменниця, яка пише книги для дитячої, підліткової та дорослої аудиторії народилася 13 вересня 1967 року в Нью-Йорку, США.

Джекінз провела своє дитинство в Кембриджі та Сіетлі. Будучи ученицею приватної середньої школи Лейксайд Скул, відвідувала літню театральну школу в Північно-Західному університеті та Дитяче театральне товариство. Навчалася в Коледжі Вассара та закінчила Колумбійський університет. Має докторський ступінь з англійської літератури. Живе в Нью-Йорку.

Під псевдонімом Е. Локгарт пише для своєї підліткової аудиторії; "Локгарт" — прізвище бабусі по материній лінії. 2005 року під цим псевдонімом вперше вийшла книга під назвою "Список бойфрендів" (разом із сиквелами книги — "Енциклопедія хлопців" (2006), "Як знайти скарб серед хлопців" (2007) та "Бойфренди наживо" (2010) — утворює тетралогію "Руді Олівер", яка є головною героїнею романів). Підлітковий роман "Ганебна історія Френкі Ландау-Бенкс" став фіналістом Національної книжкової премії молодіжної літератури та Премії ім. Майкла Л. Принца. А роман "Ми були брехунами" вважається одним із найкращих книг 2014 року для молоді за версією The New York Times, Publishers Weekly та The Wall Street Journal.

Під іменем Емілі Дженкінз співпрацює з ілюстраторами та видає дитячі книжки-картинки. Під справжнім іменем також пише й твори для дорослої аудиторії.

Твори Емілі Локгард: