Ана Пунсет

Біографія

  • Пунсет Ана
  • Пунсет Ана

Ана Пунсет — іспанська письменниця, авторка дитячих книжок, професійна читачка і консультантка.

Народилася в 1981 році у курортному містечку Салоу, провінції Таррагона в Іспанії, де прожила все дитинство із сім'єю. Студентські роки провела в Барселоні, де вивчала в Автономному університеті Барселони аудіо— та візуальну комунікацію.

Була задіяна у низці кіно— й телепроєктів, відвідувала курси кіносценаристів в університеті Помпеу Фабра, а також навчалася письменницькій майстерності у Мадридській школі письменників.

У підлітковому віці Ана написала першу книжку. Це була власна автобіографія, яку подарувала своїй бабусі на день народження.

Не сподіваючись на письменницький успіх, Ана ніколи не припиняла писати: поезію, казки, кіносценарії… Працюючи у сфері телебачення, вона потрапила і до світу друкованих ЗМІ. Перші її культурні хроніки були опубліковані в "ElsDiarisMés". Згодом Ану запросили працювати літературною критикинею у рубриці "Зустрічі" в "ElDiarideTarragona", куди вона дописує і донині. Певний час співпрацювала з різними видавництвами як професійна читачка і консультантка. Нині намагається присвячувати себе лише писанню.

Авторка низки дитячих книжок видавництва "Beascoa", зокрема в серії про школу чарів "Макія Вела", а також "Будинок, у якому живуть літери", "25 кумедних історій для читання за 5 хвилин". Авторка серій "Клуб червоних кедів" та "Нью-Йоркська академія" видавництва "Montena".

Письменниця розповідає, що вона щаслива, адже її мрія стала професією, чого в житті ще можна бажати.

Серія "Клуб червоних кедів" налічує 15 книг, які перекладені українською, литовською, польською, італійською, французькою, німецькою та турецькою мовами.