Джон Артур Баррі

Біографія

Джон Артур Баррі (1850 – 23 вересня 1911) був журналістом і письменником.

Баррі народився в Торкі, графство Девоншир, Англія, в 1850 році. Його батьки померли, коли він був маленьким, і він пішов у море в 13 років після того, як переконав свого опікуна, і 12 років був на торговій службі.

Вийшовши з посвідченням першого помічника, Баррі приїхав до Австралії в 1870-х роках і, пропрацювавши в Квінсленді на золотодобувних копальнях, провів кілька років погонщиком, прикордонним вершником і начальником станції.

Він повернувся до корабельного життя приблизно в 1877 році вздовж східного узбережжя Австралії приблизно на два роки. Потім він повернувся на землю як наглядач і начальник станції. Він почав писати для преси та писав статті для The Australasian, The Sydney Mail, The Queenslander, Town and Country Journal, Pall Mall Gazette та інших.

У 1893 році він провів відпустку в Англії та опублікував збірку своїх оповідань Стіва Брауна "Bunyip and other Stories". Він познайомився з Редьярдом Кіплінгом, який написав вступний вірш до тому.

Баррі повернувся до Австралії приблизно через шість місяців у Англії та приєднався до співробітників газети Sydney Evening News, була опублікована ще одна збірка його оповідань, In the Great Deep: Tales of the Sea (1896). Далі були два романи "Удача рідного" (1898) і "Син моря" (1899). Далі з'явилися три збірки оповідань "Проти припливів долі" (1899), "Червоний лев і блакитна зірка" (1902) і "Морська пряжа" (1910). Посмертно в 1914 році було опубліковано морську історію "Корабелі з Південного моря".

Баррі помер у Сіднеї 23 вересня 1911 року від хронічного міокардиту.

Твори Джона Артура Баррі: