Твір-роздум "Яким я бачу справжнього друга". На прикладі повісті Я. Стельмаха "Митькозавр з Юрківки…"

Відповідь на контрольне запитання

Кожна людина мріє мати справжнього друга, з яким завжди було б цікаво, який розумів би її, допомагав, підтримував у нелегкі моменти. Такого друга важко знайти, а коли це станеться, треба берегти ці стосунки. На мою думку, герої повісті Митько і Сергій є справжніми друзями. Вони нерозлучні і навіть літні канікули проводять разом, переживаючи захопливі пригоди.

На мою думку, у справжніх друзів повинні бути спільні захоплення. Наприклад, Митько і Сергій мріяли про пригоди і поїздку у Юрківку, а прибувши у село, їм було цікаво проводити разом час, навіть відвідувати бібліотеку і разом вчитися. У хлопців було багато спільного, але вони дещо відрізнялися характерами. Наприклад, Сергій завжди прагнув перевірити інформацію, переконатися у її правильності, він міг постояти за себе і друга. Митько ж був справжнім мрійником, фантазером, прагнув чогось незвичайного, був вигадником і лідером. Друзі наче доповнювали один одного, їм ніколи не було нудно, а коли навіть і доходило до сварок, вони пригадували щось смішне зі свого минулого і не більше не сварилися.

У кінці твору Сергій говорить, що у них з другом попереду ще дуже багато цікавого, і завжди так буде, поки вони разом. Я у цьому впевнений, адже часто шкільна дружба продовжується і після закінчення школи. Я дуже хотів би мати такого друга, як Митько чи Сергій.