Стисло перекажіть розділ ХІV

Відповідь на контрольне запитання

Після подорожі, що тривала 74 дні, "Пілігрим" викинувся на берег і розбився об рифи. Місіс Уелдон і її супутники раділи, що буря винесла їх на континент. Дік вважав, що вони знаходяться на узбережжі Перу. Негору й Дінго нишпорили берегом. Кок поводився, як людина, що потрапила в знайомі, але забуті місця. Потім він пішов до річки і зник.

Малий Джек випадково знайшов грот, де і розмістилися потерпілі. А їжа в них була з "Пілігрима", бо запаси викинуло на берег.

Дік планував знайти тубільців, він хотів піти на розвідку з Томом, прихопивши Дінго. Згодом Негору зник з очей. Коли Джек заснув, його залишили з Нен, а всі решта пішли на берег. Діків невеликий загін добре озброївся, бо на берег викинуло зброю з корабля.

Коли ввечері усі сховалися в гроті, бо наближалася злива, Негору не повернувся. Раптом Дінго, що бігав по піщаному березі, голосно загавкав. Дік Сенд, Геркулес, Остін і Бет вийшли з грота й попрямували до річки. Вони пройшли аж до гирла, але нічого не побачили й не почули. Дінго теж більше не подавав голосу. Пізніше всі почали лаштуватися до сну.