Кулони — такі різні прикраси

Красиві і витончені дорогоцінні кулони відносяться до категорії підвісок, які носять на шиї, підвісивши на ланцюжок. Завдяки копіткій роботі майстрів ювелірного мистецтва можна підібрати ідеальну прикрасу, яка підійде під вечірнє вбрання або строгий діловий костюм. Для вечірнього виходу ідеально підходять масивні предмети або елементи дорогоцінного гардеробу з камінням. Днем краще віддати перевагу лаконічним формам без інструкції.

Підвіска з комбінованого золота з смарагдом Артикул 52906/14/1/8170

Стилісти Укрзолото рекомендують вибирати ювелірні вироби серцем, лише трохи прислухаючись до професійних порад. Адже так важливо відчувати себе впевнено і чарівно.

Різноманітність моделей — можливість для кожної жінки створити неповторний образ

Кулони — найчисленніша група, серед моделей якої дуже просто заплутатися з вибором. До категорії відносяться:

  • Декоративні прикраси, які використовуються для створення неповторного образу. Кулони створюються в різних формах — круглі, овальні, каплевидні елементи, у вигляді серця і ключика, букви і представника флори. Коштовності можуть мати строгі геометричні форми або ажурні лінії, інструктувати розсипом каменів або з одним великим мінералом.
  • Релігійні підвіси — символи, що вказують на приналежність до певної релігійної групи. Хрестики, іконки, Зірка Давида, ісламський півмісяць — лише деякі моделі, які виглядають красиво і в той же час наділені глибоким змістом. Дизайн релігійних прикрас може істотно відрізнятися — від аскетичних простих ліній до розкішних інкрустацій дорогоцінними каменями.
  • Прикраси — знаки, які вибирають по особистим уподобанням. Найпопулярнішими вважаються літери та знаки зодіаку. Виготовляються такі кулони з благородних сплавів, які підсилюють магнетизм символів.

Вибираючи кулон, стилісти рекомендують подумати про значення кожного предмета в ювелірній скриньці і визначити з якою метою купується прикраса. Коштовності часто купуються в якості подарунка. Вирішуючи поставлене завдання варто вибирати коштовність в тому стилі, в якому створює образ дама.

Підвіска з червоного золота з діамантом Артикул 53963/01/1/9022

Експерти Укрзолото радять звернути увагу відразу ж і на ланцюжок, адже вона відіграє дуже важливу роль. Не варто купувати занадто товстий або занадто тонкий обідок — товщина ланцюжка повинна відповідати вазі кулона і бути виготовленої з того ж металу, що і основна прикраса. Також купуйте у провірених інтернет-магазинах, в яких якість дорівнює ціні.