IT-навчання: освіта, націлена на результат

Освіта у сфері IT готує студентів до кар'єри в програмуванні. Навчатися на IT престижно, адже ця наукова сфера дуже швидко росте і розвивається. Випускники програмісти, зазвичай, не мають проблем з працевлаштуванням, тому що комп'ютери вже давно є невід'ємною частиною всіх сегментів економіки. Корисне та цікаве може бути навчання і для людей з досвідом. Завдяки IT-освіті можна розкрити потенціал працівників та підвищити ефективність їх роботи в компанії.

Плюси IT-освіти

Змінити роботу або розпочати кар'єру в IT— сфері зараз не складно. Просунуті курси та онлайн платформи пропонують надання освітніх послуг для початківців і діючих IT-спеціалістів. Наприклад, компанія Skillup проводить корпоративне IT— навчання, що стане інвестицією в розвиток любого бізнесу, підвищить його прибутки, надасть нові можливості та зробить конкурентоздатним. IT освіта в Skillup – індивідуальний підхід до розробки програми навчання для корпоративних клієнтів.

Окрім цікавих проектів та інноваційної діяльності, робота в сфері інформаційних технологій перспективна і має ряд вагомих переваг:

  • високий рівень зарплат;
  • вільний графік;
  • IT— спеціалісти вважаються окремою інтелектуальною кастою;
  • перспектива працевлаштування в велику іноземну компанію;
  • IT— програміст – професія майбутнього.

Навчання IT— спеціалістів проводиться доступними методами з орієнтацією на запотребувані технології програмування з упором не тільки на ефективне сприйняття матеріалу, а і освоєння практичних навичок отриманих знань. Майбутні кадри розвивають такі якості, як комунікабельність, вміння працювати в команді, креативність, пунктуальність та відповідальність. Навчальні центри пропонують як стаціонарне навчання, так і заняття онлайн.

Недоліки онлайн-навчання

Головний недолік онлайн-освіти полягає у відсутності спілкування з викладачем наживо. Процес навчання передбачає виникнення питань, які на онлайн-уроках вирішити нема з ким. Створюється необхідність шукати додаткову літературу, щоб отримати необхідну відповідь чи звертатися на форуми або просити про допомогу у колег.

Крім цього, онлайн-навчання проводиться на одній конкретній мові програмування. Новачкам буде вкрай складно розібратися з веб-розробками і їх середою, а тому порадою буде обирати навчальний курс, де мові програмування відведені окремі заняття.

Зазвичай, роботодавці не надають особливого значення сертифікатам, які були отримані по закінченні курсів на IT-спеціаліста. Для них важливо перш за все те, що працівник вміє і як застосовує свої знання на практиці.

А чи надасть необхідні знання основ програмування онлайн-навчання – буде залежать тільки від людини.

Як прийти в IT?

Багатьох цікавить питання, з чого розпочинати, аби побудувати кар'єру в IT. Привабливість професії надихає перекваліфікуватись в успішного IT— спеціаліста, що отримує зарплату на достойному рівні. Мабуть не існує порад, які можуть спрацювати на 100%. Все залежить від стартових умов, але у користувача середньої ланки, що впевнено володіє Counter Strike, форумами та соціальними мережами повинна бути:

  • мовна підготовка (вчити англійську мову, володіння іншою іноземною мовою буде плюсом, але не заміною);
  • здатність самостійно шукати та вивчати матеріал (курси приведуть лише до проміжного фінішу);
  • мінімальна підготовка та знання загальних принципів роботи;
  • знання структури даних та алгоритмів.

IT-сфера достатньо об'ємна та широка. Вона має десятки спеціалізацій та професій. Тому, обираючи цей шлях, необхідно усвідомлювати те, чим є бажання займатися. Адже цей вибір потребує мотивації та правильного розміщення пріоритетів.