Конструктор LEGO – що варто знати і як правильно вибрати?

Конструктори – одна з найпопулярніших іграшок для дітей будь-якого віку! Чому? Бо вони допомагають розвивати дрібну моторику, логічне мислення, посидючість, увагу, пам'ять та образне мислення. Все це в подальшому допомагає формувати соціально-емоційні навички, що так важливо для розвитку дитини.

Чому більшість батьків обирають саме LEGO?

Ця компанія завойовує серця дітей ще з 1958 року. Їхня історія базується на переконанні, що іграшки повинні бути цікаві для всіх вікових груп – чи це 2-річний хлопчик, чи його 70-річна бабуся, та саме головне — вони відзначаються високою якістю та безпечністю – всі конструктори LEGO виготовлені з пластику, що не викликає алергій чи подразнень і це підтверджено Європейським сертифікатом безпеки EN 71. Матеріал конструктору досить стійкий до ударів чи подряпин, всі елементи нетравматичні, деталі легко помити у звичайній воді. Не зважаючи на те, що ціни на LEGO дещо вищі, ніж у інших брендів конструкторів, їх обирають, в першу чергу, через безпечність та високу якість.

А що найцікавіше – усі деталі будь-якого набору LEGO поєднуються з елементами з інших наборів! В цьому важлива фішка бренду – до одного конструктора ви можете докупити інший, а поєднавши їх разом можна побудувати зовсім новий всесвіт! Саме тому LEGO ніколи не набридає дітям. А ще ця фішка досить корисна для розвитку творчого підходу та уяви дитини – адже вона сама придумує, що хоче сконструювати, та втілює цю ідею у життя, використовуючи різноманітні деталі.

На що варто звернути увагу при виборі конструктора LEGO?

  • інтереси дитини — у LEGO величезний вибір лінійок: Duplo – для найменших, звичайні класичні, та тематичні Lego City, Lego Super Mario, Lego Star Wars, Lego Super Heroes, Lego Harry Potter, Lego Friends. Тут уже варто орієнтуватися на смаки дитини. Також є спеціальні лінійки для школярів, що стануть першим кроком до програмування і робототехніки
  • вік, стать — конструктори для різного віку відрізняються розміром деталей та складністю. В конструкторах Lego Duplo для дітей 2-3 років — великі деталі, які неможливо проковтнути. Далі по вікових категоріях стає більше дрібних деталей, або ще й додаються сюжети, над якими варто замислитися. Щодо статі – є набори, що підійдуть окремо хлопчикам або дівчаткам, хоча більшість – універсальні.

Lego – найкращий подарунок для дитини, адже його можна використовувати з перших місяців після народження, коли дитина починає вивчати форми, кольори та розміри. А з часом докупляти інші серії, щоб створювати нові іграшки та міста.

Підібрати LEGO можна на Порталі для батьків Pampik, адже там зручна класифікація по темах (яких більше 20-ти!), віку дитини, а серед акційних наборів можна вибрати супервигідні конструктори зі знижкою до —40%!