Дерев'яні двері — вибір для тих кому важлива екологічність житла

Дерево – це матеріал, який має багато цінних природних властивостей та переваг. Серед них можна виділити міцність, морозостійкість, безпечність, простоту обробки та прекрасну звукоізоляцію. Саме тому багато людей обирають для свого дому дерев’яні двері. Не тому, що модно, а тому, що це є ознакою гарного смаку та проявом турботи про здоров’я. Елегантні двері із дерева – це естетичний дизайн, якість, довговічність та екологічність.

Як вибрати двері

Міжкімнатні двері – важливий елемент будь-якого інтер’єру, що не тільки доповнює загальний стиль житлового приміщення, але й довгий час виконує свої основні функції. Саме тому вони мають бути виготовлені із якісних матеріалів та з дотриманням усіх технологічних процесів. Замовити якісні дерев’яні двері можна на фабриці Термінус, спеціалісти якої зможуть виготовити стильні та якісні дверні конструкції з дотриманням усіх міжнародних екологічних стандартів.

Виготовлення міжкімнатних дверей

Міжкімнатні дерев’яні двері виготовляються трьома різними технологіями. В основному виробники використовують такі способи:

1. Зрощування окремих брусків у спільне полотно (меблевий щит). Це надійна сучасна технологія, яка передбачає склеювання брусків таким чином, щоб волокна деревини були направлені в різні сторони. Це допомагає зняти внутрішнє напруження, роблячи двері міцними та довговічними.

2. Виготовлення фільончастих моделей – класична технологія. Усі деталі вирізаються з цільної деревини, а фільонки – із МДФ, ДСП або фанери.

3. Детальний збір. Кожна деталь збирається окремо як конструктор. Також усі елементи відразу фарбуються у різні кольори (особливим попитом користується білий колір https://terminus.ua/catalog/doors/filter/kolir-is-biliy-kolir/). Це дозволяє не використовувати спеціальне покриття, адже всі деталі мають рівномірний окрас.

Розмаїття моделей та зовнішнього вигляду

Двері слід добирати у залежності від стильового рішення жилого простору. Вони можуть бути амбарні, підвісні, сховані та рейкові. При цьому дверні полотна мають різноманітну форму, розмір, специфічні доповнення та можливості.

Існують такі різновиди дверей із дерева:

● протипожежні – для облаштування саун та бань;

● вхідні – виготовлені із грубого масиву та стійкі до навколишніх факторів;

● міжкімнатні засклені чи без скла (глухі);

● прихованого монтажу;

● дизайнерські;

● розсувні або з амбарним рішенням.

Існують дерев’яні моделі, які мають дверну коробку телескопічної конструкції. Така коробка має спеціальний отвір для установки наличника «Г»-подібної форми. Конструкція дозволяє встановити добір на будь-яку товщину стін.