NEW ROUND-UP – ангійська це легко

New Round-Up

NEW ROUND-UP – це серія підручників та посібників з вивчення англійської мови, розрахована семи річну навчальну програму. Комплекс складається з 7 рівнів, початкового, та 6 наступних, освоєння кожного з них займає рік часу шкільної програми. На кожному рівні в нього входить підручник для учня та книга для вчителя. Він призначений для навчання учнів з самих азів і містить всю необхідну інформацію для здобуття доскональних знань з граматики та опанування всіма мовленнєвими навичками. НМК чудово підійде дітям, які лише починають ознайомлюватися з іноземною мовою, адже в ньому викладання матеріалу відбувається в простій, цікавій та ігровій формі. Всі матеріали актуальні, подаються максимально доступно і доповнюються яскравими ілюстраціями, задля полегшення сприйняття через якісну візуалізацію. Таким чином процес знайомства дитини з новою для неї мовою відбувається надзвичайно активно, пізнавально і захоплююче. Учні самі проявляють інтерес і бажання вчитися.

Round-up New являється оновленою версію надзвичайно популярної серії книг, котра використовується в початкових освітніх закладах в усьому світі. Вона також допущена до навчального процесу Міністерством освіти та науки України. Оновлений граматичний посібник та наявність актуальних доповнень дозволяє більш ефективно підготуватися до іспитів і закріпити пройдений матеріал. Підручники можна використовувати як на уроці, так і в позаурочний час. Для занять вдома в ньому передбачена наявність самостійних завдань, які розвивають навички володіння мовою і концентрують увагу саме на відточені навику мовлення через постійну практику. Також тут можна знайти цікаві ігри, які являють собою корисні вправи з граматики.

New Round-Up

Оновлене видання, переваги.

  • Покращена структура підручника, дещо змінений стиль викладання матеріалу, додані нові граматичні схеми, таблиці та малюнки, виконані в яскравому ігровому стилі.
  • Підручник містить інтерактивний CD-ROM матеріал. Тут записані нові ігри і вправи, які допомагають закріпити пройдений матеріал, або повторити його при підготовці до іспитів.
  • Кожна тема супроводжується максимально інформативними та зрозумілими для дитячого сприйняття таблицями, графіками і малюнками.
  • Новий матеріал для роботи в групі задля відточення мовленнєвої практики.

Round Up New розроблений професіональними лінгвістами, він буде корисний як учням, так і вчителям. Придбати його можна в спеціалізованому книжному інтернет-магазині Буклетка: https://www.bookletka.com/new-round-up.html