Як оздоровити повітряну атмосферу в домі в опалювальний сезон?

Холодне міжсезоння і зимова пора року асоціюються у жителів більшості регіонів країни з опалювальним сезоном. Навіть на півдні зимові температури некомфортні, що обумовлює необхідність використання опалювального обладнання в квартирах і будинках. Однак центральне або автономне опалення, а також будь-які локальні обігрівачі не тільки нагрівають повітря, але і роблять його сухим. Виправити цю проблему покликані так звані зволожувачі повітря.

Що являють собою зволожувачі повітря

Побутові зволожувачі повітря — не що інше, як компактні пристрої невеликого розміру, основною функцією яких є підвищення вологості повітря в приміщеннях до бажаного рівня. В опалювальний сезон, коли в приміщенні працюють обігрівачі та кондиціонери, рекомендується підтримувати вологість повітря на рівні близько 45-60%. Оскільки будь-які обігрівачі неминуче знижують нормальний показник зволоження повітряного простору, необхідно застосовувати заходи щодо виправлення ситуації. І тут на допомогу приходять побутові зволожувачі повітря, за допомогою яких можна за лічені хвилини оздоровити атмосферу в квартирі, будинку, офісі і будь-якому іншому приміщенні.

Залежно від об'єму рідини в резервуарі пристрою воно може бути розраховане на роботу в приміщенні різної площі. Наприклад, зволожувачі повітря з місткістю 2,2-2,5 літрів рідини можуть обслуговувати просторе приміщення площею до 30-35 кв.м. Подивитися найпопулярніші недорогі моделі зволожувачів повітря для дому та роботи з докладним описом характеристик можна на сайті noveen.com.ua.

Які додаткові функції є в зволожувачах

Пристрої для зволоження повітряного простору можуть мати як одну — основну функцію, так і бути призначеними для вирішення відразу декількох мікрокліматичних завдань. Наприклад, деякі моделі такої побутової техніки вміють не тільки оптимізувати рівень вологості повітря в приміщенні, а й здійснювати його очищення від пилу, спор рослин, вовни тварин та інших забруднень. Це так звані багатофункціональні зволожувачі з опцією очищення повітря — як механічною, так і антибактеріальної.

Багатофункціональні очищувачі та зволожувачі повітря знаходять широке застосування не тільки в домашньому господарстві, а й часто використовуються в офісах, магазинах і на інших об'єктах, де встановлені кондиціонери і використовуються опалювальні прилади, які висушують повітря. Дихати сухим забрудненим повітрям шкідливо — це може загрожувати підвищеними ризиками захворювання застудою, хворобами вірусної природи, а також різними недугами дихальної системи.