Незвичайні картини: дівчата в масках від Сергія Піскунова

У художника досить цікава і непередбачувана біографія. Сергій Піскунов народився у Лісичанську, отримав свою освіту у Дніпропетровську за фахом інженера з компьютерних наук. Ні університет, ні робота майбутнього художника ніяк не були пов'язані з мистецтвом. Малювати він любив з самого дитинства, але працювати в цьому напрямку навіть не думав. Творчість повернулося в життя несподівано, це сталося, коли майбутня дружина Сергія подарувала йому набір для малювання. Завдяки цьому випадку він знайшов улюблену справу і зацікавив сотні тисяч людей з різних частин світу. Зараз Сергій Піскунов організовує свої виставки в різних країнах світу.

Гіперреалізм — стиль, в якому працює художник. Це пояснює, чому роботи Сергія Піскунова так нагадують фотографії та вводять публіку в оману. Крім того, художники нерідко малюють блискучі предмети, так як це додає картинам реалістичності. Цей прийом Сергій Піскунов використовує в багатьох своїх роботах, включаючи серію робіт з масками.

Якщо відвідати соціальні мережі або виставку художника, складно не звернути уваги на яскраві картини дівчат в масках. Процес створення робіт здійснювався в кілька кроків. Перший крок — підбір образу і фотосесія моделей з нанесеними на обличчя масками. Далі художник відбирав фотографії та створював по ним картини.

Зараз в галереї художника є безліч робіт, що зображують дівчат у масках. Але, незважаючи на схожу ідею, кожна картина цікава по-своєму завдяки різним емоціям і зовнішніми рисами моделей. Ці роботи доступні кожному, і їх легко можна знайти і навіть придбати в онлайн-галереї та соціальних мережах художника.