Нова техніка — нові можливості: де замовити побутову електроніку з США

Бюджетно та надійно — те, чого прагне більшість із нас. Особливо, коли мова йде про побутову техніку, електроніку й різноманітні ґаджети, без яких годі уявити собі повсякденне життя. Купуючи товари в Україні, ми часто не задоволені співвідношенням ціни та якості. Чому так відбувається? Річ у тім, що при формуванні вартості продукції, представленої на українському ринку, обов'язково беруться до уваги додаткові витрати (податки, транспортування, зберігання, маркетинг тощо). На ділі ціна помітно виростає. Ба більше, є ризик придбати підробку. Раціональне рішення у такій ситуації — замовляти товари на офіційних американських сайтах.

https://ukraine-express.com/shopdir/us/store/newegg

Переваги купівлі в американських інтернет-магазинах

Найпопулярнішими магазинами, де можна придбати побутову техніку, електроніку, товари для дому й офісу, є DigiKey, Newegg, Amazon, Sony, Lenovo тощо.

Купуючи на офіційних американських сайтах, ви можете розраховувати на:

  • Доступні ціни. Ринок США перенасичений пропозиціями, тому виробники, змагаючись за своїх клієнтів, дотримуються досить демократичної цінової політики. Придбання техніки в магазинах України з урахуванням всіх податків та додаткових націнок обійдеться у декілька разів дорожче, ніж купівля товару та його доставка з Newegg або іншого популярного онлайн-майданчика.
  • Високу якість. Багато брендів техніки й електроніки мають в Америці власні представництва та заводи з виготовлення продукції, тому сумніватися у належній якості товарів не доводиться. Техніка перевіряється відповідними органами та отримує сертифікати якості.
  • Розпродажі та акції. У магазинах чимало акційних пропозицій, а у "Чорну п'ятницю" та "Кіберпонеділок" пропонуються найбільші знижки — до 90%.
  • Ексклюзивність. Можна замовити бажаний товар із доставкою в Україну задовго до того, як він з'явиться на прилавках наших інтернет-магазинів.

Сфера роботи компанії Ukraine Express — міжнародна доставка. Замовити пересилання легко. На першому етапі потрібно зареєструватися на сайті перевізника. А згодом, при оформленні доставки в інтернет-магазині, вказати адресу складу Ukraine Express в США. Офіс форвардера розташований у безподатковому штаті Делавер, тому додатково вдасться заощадити на сплаті sales tax. Пересилання займає від 3 до 42 днів залежно від вибраного способу доставки (авіа чи морський транспорт).

Шлях посилки можна відстежувати в особистому кабінеті. Менеджери займаються оформленням всіх необхідних документів для пересилання, контролюють процес з моменту відправлення до успішного завершення.