Як легко створити резюме українською — конструктор резюме SweetCV

Кожна людина, котра хоч раз в житті писала резюме, розуміє, яка це кропітка робота. Витрачається багато часу і сил на те, щоб справити позитивне перше враження на потенційного роботодавця.

Пошукавши в Інтернеті, можна знайти велику кількість онлайн-сервісів для створення резюме. Більшість з них орієнтовані на західну аудиторію і не дуже підходять для людей, які не володіють англійською мовою.

До того ж, щоб нормально користуватися такими сервісами, доведеться заплатити. Суми не захмарні, близько 10-15 $ в місяць, але не кожен готовий витратити ці гроші.

Тим, хто шукає доступну альтернативу західним сервісам, хлопці з київської команди Scalified пропонують онлайн-конструктор резюме SweetCV. Сервіс поки що безкоштовний, активно розвивається і дозволяє подати власну кандидатуру майбутньому керівникові доступно, докладно і стильно.

Як працює конструктор резюме

Все дуже просто: на сайті сервісу можна побачити різні варіанти шаблонів оформлення резюме. Обираємо один з тих, що сподобався і тиснемо "Створити резюме" в правому верхньому кутку.

Щоб продовжити, сервіс попросить "Увійти до облікового запису" або зареєструватися. Процес реєстрації не займе багато часу.

Безкоштовні шаблони резюме SweetCV

Чому варто скористатися конструктором резюме

SweetCV допомагає створити професійне резюме швидше і простіше, ніж це можна зробити за допомогою інших інструментів. Також сервіс є безкоштовним і не встановлює обмеження.

Розробники планують представити і платний функціонал, але обіцяють, що ціна питання буде на порядок нижче західних аналогів.

Також зареєстровані користувачі отримують:

  • доступ в особистий кабінет, в якому зберігаються всі резюме користувача;
  • можливість заощадити час — готові шаблони резюме мають чітку структуру і сучасне оформлення;
  • візуально простий редактор з різними готовими блоками (наприклад, "Досвід роботи", "Навички", "Про себе" і т.д.);
  • можливість попереднього перегляду готового результату перед скачуванням в PDF;
  • мобільна версія сервісу дозволяє вносити зміни в резюме прямо зі смартфону;
  • можливість поділитися своїм резюме за допомогою посилання і спостерігати за кількістю переглядів за день / тиждень / місяць.

У конструкторі можна поміняти мову резюме, якщо ви орієнтовані на іноземну компанію, при цьому система сама зробить частковий переклад. Наразі підтримується три мови: українська, англійська та російська. Але незабаром розробники планують додати польську та німецьку.

Цікаво, що сервіс сам зберігає історію редагування і дозволяє повернутися на більш ранню або пізню версію. І навіть якщо шаблон вже заповнений, його можна змінити, щоб подивитися, як буде виглядати резюме в тому чи іншому стилі.

Де подивитися зразки резюме?

Також сервіс надає безкоштовну колекцію готових резюме за професіями, де кожен бажаючий може використовувати дані зразки для створення свого резюме в кілька кліків.

На поточний момент прикладів українською / російською зовсім не багато, але для тих, хто шукає приклади резюме англійською є багато цікавих зразків.

Де знайти приклади резюме

Все це і багато іншого пропонує сервіс для створення резюме SweetCV. З ним пошук роботи стане простіше і легше. Переходьте, реєструйтеся, дивіться шаблони резюме і починайте робити перші кроки до своєї успішної кар'єри!