У Києві відбудеться концерт легендарного гурту Evanescence

Цю неймовірну новину нам розповів один із найкращих та найнадійніших квиткових операторів країни TicketsBox. Саме сервіс цього квиткового оператора дозволяє купити за декілька хвилин електронний квиток на будь-яку подію країни. В афіші TicketsBox представлені концерти, фестивалі, спектаклі та спортивні заходи, тут ти знайдеш найцікавіший для себе захід. За посиланням вже доступні для користувачів квитки на концерт Evanescence в Києві https://evanescence.ticketsbox.com/.

Повернення Evanescence – презентація нового альбому

В столиці свою програму із найкращих хітів представить американський альт-рок-гурт Evanescence. Також на концерті будуть звучати пісні із нового альбому музикантів Synthesis. Реліз нового альбому відбувся у 2017 році, в нього увійшли пісні, котрі колектив виконав новому для себе синтезі електронної та оркестрової музики. На публіку очікує по-справжньому епічний концерт, в якому яскраво відчутний проникливий вокал Емі Лі та дзвінке фортепіано. Synthesis – альбом, котрий зберіг індивідуальність Evanescence.

Завдяки тому, що Evanescence являється особливим музичним явищем, їх перший альбом Fallen приніс гурту неймовірну популярність. Також цей альбом був відзначений двома нагородами "Ґреммі". Після дебютного альбому колектив подарував публіці і інші свої збірки: складний альбом The Open Door та вибуховий й енергійний Evanescence. Кліпи гурту транслюють на всіх музичних каналах, а творчість музикантів знайшла відгук у серцях мільйонів слухачів.

Швидше переходь за посиланням https://kiev.ticketsbox.com/evanescence-a/ та купуй квитки на такий довгоочікуваний концерт Evanescence. Цей гурт приготував для української публіки справжній подарунок, презентуючи свій останній альбом Synthesis. Ти зможеш почути свої улюблені хіти в більш гучному та емоційному забарвленні.

Занурюйся в мелодії та чарівний світ Evanescence разом з TicketsBox!