Ремнабір для наметів

Уявіть, що ви вирушили в похід, мандруєте горами, насолоджуєтесь дикою природою, прекрасними пейзажами з близькими вам людьми… Проте ті, хто часто ходить у походи, прекрасно знають – погода там міняється часто, тому потрібно бути завжди напоготові, щоб негода не застала вас зненацька та не зіпсувала відпочинок. Часто трапляється, що причиною розчарування стає ваш такий улюблений гірський дім – намет.

При дощі чи сильному вітру справжньою катастрофою для вашої комфортної ночівлі можуть стати загублені кілки чи зламана дуга або, можливо, невелика дірочка в тенті, через яку будуть потрапляти краплі води. Погодьтесь, такі ситуації краще попередити, а не шукати способів виправити, коли вже сталась неприємність.

Отож, саме для таких справ вже давно існують у продажі спеціальні ремнабори для палаток на terraincognita.com.ua/turysm/doglyad/remontni-nabori, де підібрані найбільш потрібні засоби "першої допомоги" вашому намету. Зазвичай туди входять клаптики тканин тенту, підлоги та внутрішнього намету, клей, відтяжки та слайдери для них та шина для дуг. Додатково можна також докупити кілька запасних кілочків, тому що досить часто вони просто губляться.

Звичайно, варто вибирати, для початку, якісні намети з хороших матеріалів, тому що якщо він буде рватись та ламатись по декілька разів за ніч, то ніяких наборів не вистарчить, та і про міцний сон можна забути. Але навіть з хорошими матеріалами тряпляється різне, наприклад, може випадково потрапити вугілля з вогнища на тент, ось тут в нагоді і стане тканина та клей. Чи при сильному пориві вітру може порватись мотузка, тоді пригодиться запасна. До речі, мотузки можна використовувати також для прив’язування їжі на дерево на ніч, щоб вберегти від диких звірів, які люблять поласувати необачно залишеними внизу смаколиками. А тканиною ремонтувати не тільки намет, а й власний одяг чи рюкзак. Отож, як бачите, це багатофункціональні та потрібні речі.

Купувати, звичайно, варто тільки якісні комплекти, які дійсно будуть приносити користь, а не просто займати місце у наплечнику. Радимо завітати у магазин туристичного спорядження Terra Incognita, в якому справді піклуються про безпеку та комфорт своїх гостей, тому ви обов’язково залишитесь задоволені вибором будь яких речей. Ви можете прийти до будь якого з магазинів за адресами:

  • м. Київ, вул. ГнатаХоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Або телефонуйте за консультаціями за номерами: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 чи пишіть на сторінку у Facebook та отримуйте відповіді на всі ваші запитання з приводу вибору туристичного спорядження. Весь перелік товарів можна знайти також в інтернет-магазині TerraIncognita: www.terraincognita.com.ua. До речі, дуже зручно, що в цьому магазині ви можете не тільки придбати ремнабірдля намету, але й доповнити чи оновити його, купуючи потрібні складники окремо. В будь якому випадку зі всім вам допоможуть розібратись досвідчені консультанти, що знають всі тонкощі, аби зробити ваш відпочинок максимально приємним.

Бажаємо вам веселих пригод та вірних друзів поруч, а про комфорт подбають у TerraIncognita.