Чому важливо вивчати англійську мову саме з дитинства

Як відомо, діти завжди більш легкі до навчання чогось нового, ніж дорослі. Діти як книга, яку можна почати писати з чистого листа. Вони поглинають інформацію як губка, що всмоктує воду. Кожен дорослий в віці 25-35 років знає, що сучасним технологіям, іноземним мовам іноді буває легше навчити трирічну дитину ніж своїх власних батьків. Тому це не секрет, що вивчення іноземних мов в сучасному світі краще розпочинати з дитинства.

Англійська мова для дітей — це те, що зараз цікавить розумних батьків щонайбільше. Тому що англійська мова — одна з найпоширеніших офіціальних мов світу. Не потрібно боятися, що дитина не зрозуміє, або загубиться, — в Україні і так майже 80% дітей мешкають у двомовоному середовищі. Англійська для дітей найчастіше викладається через природне почуття розваги у дітей, — використовуються пісні, книжки з малюнками, розвиваючі ігри. Якщо діти матимуть змогу грати, співати пісні спілкуватися та чути англійську мову поряд із носієм — це закладе фундамент для правильної вимови в подальшому, тому що діти дуже чутливі до сприйняття та повторення звуків. Але форма гри повинна бути основною, інакше дитина може втратити зацікавленність і буде сприймати уроки іноземної мови як щось не дуже приємне.

Сучасні курси англійської мови для дітей пропонують навчання як для самих маленьких так і для підлітків, що наприклад, планують вступати до престижного чи іноземного ВНЗ або коледжу. Мовна школа Helen Doron — це міжнародна мережа з великим авторитетом та відмінними результатами по всьому світові. Детальніше про курси англійської мови для вашої дитини ви можете прочитати на сторінці http://helendoron.com.ua/uk/