Добірка книжок про парфумерію, які вас зацікавлять

Світ ароматів і парфумів, захованих у сторінках книг. Пропонуємо ознайомитися з чудовими книгами, які дозволять поринути у неймовірну подорож, де запах стає мистецтвом та наукою, а головні герої, відкривають для себе цей світ.

Стаття підготовлена разом із магазином наливної парфумерії Royal Parfums.

"Парфумерний щоденник Зої" від Олександра Орлової

Ця книжка для дітей розповідає про пригоди молодої майстрині парфумерного мистецтва. Окрім цікавого сюжету книга збагачена яскравими ілюстраціями художниці Андріани Чуніс. Це сприяє кращому знайомству читачів, особливо наймолодшої аудиторії, з персонажами.

Дівчинка Зоя має особливий дар. У неї неймовірно розвинений нюх і виражена чутливість до різних ароматів. Зокрема, вона особливо палко кохає парфуми – вони роблять її щасливою. Мистецтво створення парфумів стає однією з основних її пристрастей. Як і більшість дівчат її віку, Зоя веде щоденник. Проте цей щоденник надзвичайний – він присвячений парфумерії.

Кожного дня, тримаючи цей щоденник у руках, дівчина занотовує у ньому всю інформацію, яку здобуває. Ви знайдете в ньому характеристики різних ароматів, а також їхні маленькі та великі секрети. Крім того, тут зберігаються біографії видатних майстрів і майстринь парфумерного мистецтва. Головною родзинкою щоденника є власні рецепти, оскільки Зоя вже з юних літ вчиться створювати свої власні аромати.

Зоя дуже серйозно ставиться до ідеї стати парфумером, і вона вбачає це як своє покликання. Цей парфумерний щоденник відкриває перед нею дорогу до її майбутньої професії.

Аптека ароматів. Том 1. Таємниця старовинних флаконів

Аптека ароматів. Том 1

На старій віллі відчувається дивний аромат, який нагадує запах тисячі речей, що переплітаються в один. Це було перше, що привернуло увагу Люці, коли вона переїхала до свого нового будинку. Проте ці аромати не дають їй жодних відповідей, а ключ, який вона знайшла під дошкою дерев'яної підлоги, не підходить до жодного замка...

Чи ховає вілла якісь секрети? Разом зі своїм молодшим братом Бенно та Матсом, новим другом і сусідом, Люці відправляється на пошуки. Нарешті вони натрапляють на секретну кімнату в оселі й не вірять своїм очам! Полиці цієї кімнати вкриті різноколірними флаконами з блискучими засобами різноманітних ароматів, що досягають практично стелі. Але ці таємничі пляшечки приховують не лише приємні сюрпризи, а й небезпеки. А серед них один флакон, який, здається, повинен залишатися закоркованим назавжди.

Секрет аромату. Від молекули до парфумів. Як запах стає витвором мистецтва. Турін Лука

Секрет аромату. Від молекули до парфумів.

Ця книга розглядає парфумерію як науку. Вона розкриє перед вами таємниці того, що надає одній молекулі запах часнику, а іншій, наприклад, аромат троянди. Ви дізнаєтеся про дві конкурентні теорії про сприймання запахів і розглянете біологічні механізми, які лежать в основі нашої здатності відчувати аромати. Лука Турін, відомий парфумерний критик, який зрозуміло, весело й переконливо розповідає про одне з найзагадковіших почуттів.

Парфуми. Історія ароматів XX ст

Парфуми. Історія ароматів XX ст

"Кожна епоха одягнена в аромати: історія ХХ століття через парфуми" від відомого парфумерного експерта Ліззі Остром.

Авторка цієї книги, видатний парфумерний експерт Ліззі Остром, вважає, що кожна епоха має свій власний аромат. У своїй книзі, вона розповідає історію ХХ століття через призму парфумів. Перед вами розкриються різні періоди цього століття: "прекрасна епоха" початку століття, шалені двадцяті, складні тридцяті, непокірні сорокові, елегантні п'ятдесяті, яскраві шістдесяті, блискучі сімдесяті, егоїстичні вісімдесяті та капризні дев'яності.

Книга розповідає історію 100 значущих ароматів – від, що давно канули у літа до досі популярних класичних композицій. Це неймовірна подорож у світ модних тенденцій минулого, які залишають свій вплив на те, як ми сприймаємо та використовуємо парфуми сьогодні.