Який банк може дати кредит у 18 років

Відповідно до українського законодавства, фінансові установи мають право надавати послуги повнолітнім громадянам. Тому кредит 18 річним стає абсолютно доступним інструментом для вирішення труднощів з коштами. Молоді позичальники можуть звертатися у банки та мікрокредитні організації та вибрати найбільш вигідні умови з запропонованих.

Який кредит у банку можуть оформити молоді позичальники

Фінансові установи зацікавлені у співпраці з надійними позичальниками, адже відсотки, які повертають клієнти, становлять прибутки компаній. Банки неохоче співпрацюють з молодими людьми, адже вони ще не мають кредитної історії. Проте сьогодні є декілька програм, за допомогою яких можна позичити гроші людям у 18 років.

  • Споживчий кредит. Цей тип кредиту дає можливість позичальнику отримати гроші на покупку товарів, послуг або інших потреб. Зазвичай він є одним із перших доступних кредитних продуктів для молодих позичальників.
  • Кредитна картка. Чимало банків видають кредитні картки для молодих осіб від 18 років. Така послуга стає зручним способом кредитування на короткі строки.
  • Студентський кредит. Деякі кредитні установи надають студентам можливість отримати особливий кредит зі спеціальними умовами та низькими відсотковими ставками.
  • Мікрокредити. МФО позичають невеликі суми грошей на короткий строк, які можуть бути використані для вирішення термінових фінансових потреб.

Сьогодні до послуг, які найпростіше надають у банках, належать кредитні карти. Подати заявку на виготовлення карти можна онлайн на сайті фінансової організації. В якому банку найнижчий відсоток на кредит, можна дізнатися у статті. Серед банків, які видають кредитки молодим клієнтам, ПриватБанк, Монобанк, АБанк, ПУМБ та ін.

Як підвищити шанс на погодження позики у МФО

Мікрокредитні компанії більш охоче видають гроші в борг молодим позичальникам, ніж банки. Отримати позику вдасться на власні потреби: можна зняти готівку або розраховуватися онлайн. Клієнтам потрібно надати мінімальний пакет документів: лише паспорт та код. Проте МФО погоджує не всі заявки. Щоб збільшити шанс на отримання позики, можна використати такі прийоми.

  • Вказувати в анкеті максимальну кількість інформації, включно з додатковими даними.
  • Залучити поручителя. Ним можуть стати батьки чи інші повнолітні особи з постійним доходом.
  • Надати додаткові документи, вказати додаткові джерела доходу (підробіток, стипендію, заробіток на фрілансі тощо).
  • Подати заявки одразу у кілька компаній та обрати одну для співпраці (яка пропонує найкращі умови).
  • Взяти невеликий кредит та вчасно його повернути. Подальші позики надають на більші суми.

Щоб співпраця з фінансовою компанією не стала розчаруванням, потрібно відповідально ставитися до своїх обов’язків перед кредитором. Перш за все позичальнику слід проаналізувати свій дохід та не брати надто велику суму (щоб уникнути великого фінансового навантаження). Важливо вчасно повернути кошти, щоб не мати статусу боржника. Якщо людина не може погасити позику до фінальної дати, потрібно замовити послугу пролонгацію кредиту.