Які послуги надає сучасна стоматологія, види і особливості

Стоматологія як медична галузь постійно розвивається, розширюючи спектр методик і технологій лікування. Пацієнти можуть розраховувати на діагностику, профілактику, поради про догляд та гігієну ротової порожнини та вчасне лікування наявних проблем.

безпалюк стоматологія

Види і опис послуг від сучасної стоматології

На тлі постійного удосконалення інструментів та обладнання, нових матеріалів, пацієнти дантиста можуть розраховувати на все більш якісне обслуговування. Стоматологічна клініка https://bezpaliuk.com — одна з провідних в Києві надає стоматологічні послуги в широкому переліку дорослим і дітям. Серед них:

  • профілактика та лікування карієсу;
  • лікування слизової оболонки, ясен;
  • пломбування;
  • відбілювання;
  • протезування;
  • імплантація.

Для запобігання проблем із зубами та ротовою порожниною потрібно проходити щорічний огляд у дантиста. Спеціаліст з профілактики захворювань надасть дієві поради про якісний догляд, допоможе підібрати гігієнічні засоби. При наявності карієсу стоматолог пролікує зуби, установить пломбу, що запобігатиме подальшому ускладненню проблеми. Задля гальмування процесів розвитку хвороби у тканину зуба вводять особливий склад ліків, що містить фтор.

Вживання деяких продуктів та напоїв, таких як кава, чай можуть впливати на колір емалі. З часом вона жовтіє, темніє, щоб цьому запобігти та не спровокувати розвиток ускладнень, стоматолог проводить чистку із відбілюючими препаратами.

Не менш важливо своєчасно отримати допомогу при захворюванні ясен, тому що запущена хвороба може призвести до руйнування зуба і не одного. Фахівці із захворювань проводять діагностику та в індивідуально порядку призначають ефективне лікування.

Коли зуб чи кілька зубів вже втрачено, спеціаліст ортопед допоможе відновити ряд та функції щелепи. Для цього потрібне протезування, де використовують різні види матеріалів. Коли не має сенсу використовувати протези проводять відновлення за допомогою імплантів. Естетичне лікування проводить ортодонт, це випадки із нерівним розташуванням зубів, некоректним прикусом та іншими косметичними проблемами. При потребі видалення зруйнованого зуба, що вже не піддається лікуванню потрібна послуга хірурга стоматолога.

стоматологія безпалюк

Одна з найважливіших послуг в медичній стоматології — профілактика захворювань та лікування дітей. Дуже важливо, щоб маленькі пацієнти не відчували страху й дискомфорту, тому дитячий стоматолог має бути ще й психологом. Якщо з дитинства мати належні умови догляду за ротової порожнини то й в дорослому віці людина буде відвідувати дантиста, зберігаючи власне здоров'я. Весь спектр стоматологічних послуг пропонує клініка Bezpaliuk. Наші лікарі мають великий професійних досвід, кожен за своїм фахом. Клініка обладнана сучасними апаратами й інструментами. Спеціалісти володіють ефективними методиками по наданню якісного лікування та профілактики. Звертайтесь, наша адреса є на сайті.