Сколіоз – як з ним боротися за допомогою ортопедичного матраца?

Сколіоз викликає безліч проблем — від болю в спині і до порушення в роботі внутрішніх органів. Це викривлення хребта потребує лікування в ортопеда. Разом з тим варто подбати про поверхню, на якій ви спите. Конкретні рекомендації щодо підбору матраца бажано брати у лікаря, але є деякі загальні поради, актуальні для людей зі сколіозом.

На що звернути увагу

матрац при сколіозі Насамперед якість, яку повинен мати ортопедичний матрац для користувача зі сколіозом, це ортопедичний ефект. У принципі, за будь-яких захворювань хребта спальне місце має бути ортопедичним. М'язи та кісткова система потребують підтримки та повноцінного розслаблення.

Ортопедичні матраци, представлені в каталозі https://magdek.com.ua/matrasi/ бувають пружинними та безпружинними. Обидва варіанти можна купити людям зі сколіозом. Якщо матрац надійний та еластичний, відмінності у конструкціях є непринциповими. Єдине — зі сколіозом варто утриматися від придбання виробу на пружинному блоці Боннель. Залежний блок пружин не здатний дати настільки потужну підтримку для спини, як це потрібно при захворюваннях хребта. Коли в ньому йде тиск на одну точку, реагує весь матрац. Його пружності не вистачає, щоб забезпечувати користувачеві справді правильне положення тіла під час відпочинку.

При сколіозі краще вибирати матраци на основі блоку ПокетСпрінг. Його ще називають незалежним – через те, що кожна пружина обгорнута окремим чохлом із міцної тканини. В асортименті інтернет-магазину "Магдек" на сайті magdek.com.ua ви можете побачити безліч варіантів таких матраців. Менеджери можуть допомогти вибрати модель як преміум-класу, так і бюджетного сегмента.

Якою має бути жорсткість

Якщо у вас сколіоз, із цим діагнозом протипоказано спати на м'якому ложі. Як би зручним це не здавалося, таке рішення може погіршити наявні проблеми. Занадто жорсткі матраци також стануть приводом для зайвого дискомфорту. Вибирайте виріб середньої жорсткості. Воно стане тим компромісним варіантом, який поєднує в собі ортопедичний ефект та зручність.

Для користувачів, які страждають на сколіоз, хорошим варіантом буде матрац з блоком ПокетСпрінг і прошарком з латексу або кокосового волокна. Обидва матеріали є натуральними і мають виражений ортопедичний ефект, за який високо цінуються у сфері виробництва матраців. Безпружинний матрац з натуральним наповнювачем також цілком прийнятний.

Коли сколіоз запущений, не варто приступати до вибору матраца без порад свого ортопеда. Його рекомендації можуть значно відрізнятись від цих загальних порад. Наприклад, у деяких конкретних випадках потрібен сон на жорсткому чи навіть екстра-жорсткому спальному місці. Зазвичай такі матраци потрібні на етапі активного лікування, а потім рекомендують замінити виробами середньої жорсткості. Одним словом, поради спеціаліста убезпечать вас від невдалої покупки. А менеджерам інтернет-магазину буде легше підібрати вам конкретні моделі матраца, якщо є чіткі вимоги до їх характеристик.

вибір матраца при сколіозі

Декілька важливих порад

Крім правильно організованого спального місця, людям зі сколіозом варто системно дбати про свій спосіб життя. Важливо дотримуватися таких рекомендацій:

  • намагатися стежити за поставою;
  • контролювати вагу рюкзаків та сумок, не носити важкі сумки через плече;
  • наповнити своє життя фізичною активністю; робити зарядку;
  • відмовитися від звички лежачи читання книги або перебувати в ліжку з ноутбуком, планшет, телефон.

Тільки системний підхід до власного здоров'я здатний допомогти у боротьбі із захворюваннями хребта. А якісний ортопедичний матрац стане важливою запорукою на шляху до одужання та подальшої профілактики сколіозу. Знайомтесь із товарами, представленими на спеціалізованому сайті magdek.com.ua . А наші фахівці дадуть відповідь на питання, що виникли, і допоможуть зробити вигідний вибір з точки зору характеристик виробу і прийнятної для вас ціни.