Які вигоди надає кредитна картка від Sense Bank?

Кредитна картка зазвичай надається банком або іншою фінансовою установою, дозволяє своєму власнику здійснювати купівлі та платежі. Вона також відкриває можливість позичати кошти у банку або фінансової установи для здійснення покупок, і вам потрібно повернути ці кошти у встановлені терміни. Найкраще кредитні картки оформити в банку Sense Bank, тому що це швидко та зручно. Вони надають низку додаткових переваг, таких як можливість отримання кешбеку та інші привілеї.

Які кредитні картки пропонує Sense Bank?

Клієнти завжди полюбляють вибирати з кількох варіантів. Sense Bank пропонує різновиди кредитних карток з різними умовами:

  1. Кредитна картка "Вигода". Кредитний ліміт — до 100 000 грн. Макс. термін кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації за рішенням Банку. Реальна річна процентна ставка: на пільговий період до 62 днів — 0,01% річних, після закінчення — 61,68% річних.
  2. Картка Caméléon. Кредитний ліміт — до 30 000 грн. Строк кредитування — 12 міс. з можливістю пролонгації. Річна процентна ставка — 0,01% за торговельними операціями, 37% — за неторговельними операціями. Реальна річна процентна ставка — 7,31%. Кешбек до 7 категорій — до 6%.
  3. Кредитна картка Red 2.0. Кредитний ліміт — до 100 000 грн. Макс. термін кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації за рішенням Банку. Річна процентна ставка: на пільговий період до 62 днів — 0,01% річних, після закінчення — 45% річних. Реальна річна процентна ставка — 47,21%. Кешбек до 7 категорій — до 6%.
  4. Кредитна картка Red Cash. Кредитний ліміт — до 100 000 грн. Макс. термін кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації за рішенням Банку. Річна процентна ставка — 26% річних. Реальна річна процентна ставка — 68%. Кешбек до 7 категорій — до 6%. Детальні умови надання фінансових послуг — на sensebank.com.ua.

Для чого потрібні кредитні картки Sense Bank?

Вони використовуються для різних цілей, надають власникам гнучкість та зручність у фінансових операціях. Перерахуємо поширені цілі використання кредитних карток:

  • вони відкривають можливість власникам купувати у магазинах, ресторанах, супермаркетах та інтернет-магазинах, є зручним способом оплати товарів та послуг, відкривають можливість робити покупки навіть без готівки;
  • можуть використовуватися для покриття щоденних витрат, таких як оплата рахунків за комунальні послуги, купівля харчових продуктів та заправка автомобіля, забезпечують зручність та відстрочення платежу;
  • такі карти часто використовуються під час подорожей, вони дозволяють бронювати готелі, авіаквитки, оренду автомобілів, оплачувати ресторани та інші витрати у різних країнах та валютах.

Регулярне та відповідальне застосування таких платіжних інструментів, як і своєчасне погашення заборгованості, допомагає покращити кредитну історію. Це може бути корисним при отриманні інших кредитів, таких як іпотека або автокредит.

АТ "Сенс Банк". У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022.