Чим лікувати симптоми геморою

Больові відчуття в області ануса та прямої кишки, свербіж, печіння, виникнення мокрих тріщин та ерозій – симптоми геморою вимагають негайного звернення до лікаря та термінового лікування. На жаль, геморой другого-третього ступеня вражає практично 10% населення планети, відповідно медична наука пропонує широкий спектр препаратів для системного та локального лікування цієї недуги. Також необхідним вважаеться консультація у лікаря, який зможе оцінити ступінь та призначити лікування. Гель від геморою Реліф® – одна з найефективніших речовин, що мають локальний вплив. Докладніше про види препарату ми сьогодні й поговоримо.

У чому секрет складу?

Головна діюча речовина — фенілефрин, альфа-адреноміметик локальної дії, що має виражений судинозвужувальний ефект. Впливаючи безпосередньо в осередку запалення, фенілефрин знижує набряклість, запобігає кровотечам, "підсушує" тріщини.

Допоміжна речовина, що є основою супозиторія, це масло какао. Після введення свічка тане під впливом температури тіла, пом'якшує та зволожує пошкоджені тканини, таким чином надаючи обгортковий місцевий ефект.

Види та відмінності препарату Реліф®

Реліф® Ультра. До складу крім фенілефрину включені гідрокортизон ацетат та цинкова сіль сірчаної кислоти. Перший компонент має протисвербіжну дію, має протизапальні, судинозвужувальні властивості. Цинкова сіль допомагає загоювати тріщини та рани, прибирає ерозію. Даний вид свічок призначають при сильному свербінні, набряклості та кровотечі.

Реліф® Адванс. У складі цього підвиду свічки Реліф є бензокаїн, також відомий під назвою "анестезин". Як можна здогадатися з назви, речовина має місцеву анестезуючу дію, не маючи системної дії. Призначають свічки Реліфа® Адвансу при сильних болях, викликаних збільшенням гемороїдальних вузлів.

Реліф® Про. У формулу включений один із сильних кортикостероїдів місцевої дії, а саме флуокортолон. Ця речовина допомагає усунути промокання, підсушує ерозії та тріщини, позбавляє сверблячки. Як анестетик помірної дії у свічки Реліф® доданий лідокаїн, він має знеболюючий ефект.

Вибрати вид препарату Реліф® для лікування геморою може лише кваліфікований лікар, ґрунтуючись на клінічній картині та загальному стані пацієнта. Слід також враховувати спадковість, можливі алергічні реакції та побічні дії. Не слід займатися самолікуванням та намагатися вибрати вид препарату Реліф® самостійно.