Чому у вік штучного інтелекту англійську мову вчать за посібниками?

Багато людей все життя вчать англійську мову: у школі та інституті, самостійно чи у speaking-clubs, за допомогою репетиторів чи додатків. Постійний процес із нульовим результатом. Але рано чи пізно за вивчення англійської доводиться братися всерйоз. "Англійська мова. Перше занурення" та "Англійська мова. Друге занурення" – посібники сучасної, грамотної англійської мови з елементами сіткому.

Їх автор Денис Третьяков – професійний методист, педагог, засновник компанії "DenEdSy. Intelligence Evolution Hub", автор системи глибокого вивчення англійської мови для дорослих "English Search Quest".

Навчання за посібниками побудовано за принципом "спіралі" – тому ваш базовий рівень володіння може бути будь-яким. Посібники англійської мови Дениса Третьякова мають функціонал як самовчителя, так і навчальної бази для системи "English Search Quest".

З відгуків людей, які навчалися за посібниками Дениса Третьякова: "Занурюючись в англомовне середовище – почуваєш себе, як у домашніх капцях".

Вітаю! Я — Єлизавета. Якщо ви почнете (або продовжите) вивчати англійську мову за посібниками Дениса Третьякова "Англійська мова. Перше та Друге занурення", то нам з вами доведеться провести багато часу разом.

Я знаю, чим все закінчиться — ви заговорите англійською правильно. Не можу уявити, щоб Денис вимовив щось подібне: "Вивчіть більше слів або діалогів! Скажете у ресторані: "я борщ та котлета" — і вас зрозуміють. Що вам ще потрібно?!"

Основа навчання у Дениса Третьякова — грамотність без компромісів. Ну а я буду підтримувати вас зі сторінок книг, як би важко вам не було.

Знаєте, як це буває: вибираєте ви професію або змінюєте її, звільняєтесь з роботи до того, як знайдете нову, або відкриваєте свій бізнес, пишете книги або вчитеся грати на гітарі — не завжди оточуючі підтримують вас у ваших починаннях. Підтримка — єдине, що має значення. Вона — як теплий шарф, дбайливо пов'язаний мамою: "У тебе все вийде, я в тебе вірю!"

Думаю, що ми з вами вчимо англійську мову за книгами тому, що в штучному інтелекті нам не вистачає... інтелекту. Це як у магазині косметики — навколо стільки краси, але у спробах нанести куплене на своє обличчя у багатьох замість краси виходить карикатура та наслідування.

Так і з англійською: якщо ви хочете розмовляти вуличним сленгом — це одна історія. Бажаєте говорити літературно-кінематографічною мовою — інша. А розуміти доречність використання першого та другого — це вже ознака культури.

І коли вам будуть розповідати, що вивчити англійську мову так само легко, як засмагнути на сонці, хробак сумніву вже не зможе точити зуби про ваш мозок. Якщо ви працелюбні, кмітливі та з почуттям гумору — сміливо використовуйте книгу "Англійська мова. Перше занурення" як самовчитель. Персонажі книги (а це ще й освітній ситком) і я не дамо вам втратити мотивацію та занудьгувати у процесі самостійного вивчення англійської мови.