Заміна склопакетів на енергозберігаючі

Оптимальний вибір склопакета: поради від фахівців компанії balkony-vikna.kyiv.ua

новобудова

Часто власники квартир у новобудовах стикаються з проблемами, пов'язаними з якістю вікон. Забудовники намагаються заощадити на всіх етапах будівництва, включаючи скління, що призводить до того, що більше половини вікон у нових будинках підлягають заміні, 30% можна відремонтувати, а лише менше 20% мають достатню якість.

Наша компанія вирішує питання з заміни окремо склопакетів або в цілому вікон, а також здійснює ремонту вікон, заміну фурнітури і ще багато іншого, Детальніше.

Проблеми з металопластиковими вікнами в бюджетних новобудовах є особливо серйозними через використання низькоякісного пластикового профілю зі зменшеною товщиною зовнішніх стінок та недостатнім розміром перерізу, склопакетів кустарного виробництва та низькоякісної фурнітури. У більшості випадків оптимальним рішенням є повна заміна віконних конструкцій у новобудовах бюджетного сегменту.

У новобудовах вищого цінового сегменту проблем з металопластиковими вікнами не виникає, однак питання до скління є. Стандартні двокамерні склопакети, які комплектуються зазвичай, не є достатньо ефективними для наших кліматичних умов першої кліматичної зони, тому рекомендується заміна їх на енергозберігаючі.

Енергозберігаючі склопакети містять на одному або двох стеклах спеціальне покриття з іонів срібла, яке наносять на готове скло за спеціальною технологією. Це покриття не помітне для людського ока, має товщину в кілька сотих міліметрів та дозволяє зберігати тепло у приміщенні завдяки міжскляному простору, де закачаний газ Аргон.

---------------------------

Оптимальний вибір склопакета: поради від наших фахівців

Компанія, що спеціалізується на виготовленні вікон та дверей, радить своїм клієнтам вибирати високоякісні склопакети від швейцарського концерну Glastrosch. Склопакети цього виробника доведеною якості, відповідають європейським стандартам, мають високі теплозберігаючі показники та оптимальне світлопропускання.

Компанія "balkony-vikna.kyiv.ua" пропонує декілька варіантів енергозберігаючих склопакетів: однокамерний склопакет з енергозберігаючим покриттям та аргоном, двокамерний з одним енергозберігаючим покриттям та аргоном, двокамерний з двома покриттями та аргоном (енерго+), двокамерний склопакет з двома покриттями та збільшеним міжскляним простором.

Якщо ви хочете отримати оптимальний вибір за доступною ціною, рекомендуємо вибрати двокамерний склопакет з одним енергозберігаючим покриттям. Однак, якщо ви не обмежені в бюджеті, ми радимо обрати максимально теплий склопакет GLAS TRÖSCH SUPER COMFORT 44мм.

Енергозберігаючі склопакети окупаються протягом декількох років! Європейські виробники вікон провели дослідження та з'ясували, що встановлення енергозберігаючих склопакетів окупається до п'яти років. Зважаючи на зростаючі тарифи на тепло, ми рекомендуємо замінити стандартні склопакети на енергозберігаючі якомога скоріше