Взимку – зимове взуття та одяг для військових!

Умови української зими передбачають спеціальний військовий одяг для осінньо-зимового періоду. Це стосується як верхнього одягу, такого як тактичні куртки, так і взуття – професійного військового взуття, такого як берці зимові.

Всі знають, що берці – це суто військове взуття, хоча на сьогодні воно використовується і більш широким загалом. Але що до військових, то їм потрібні професійні берці, і зимові берці мають логічні відмінності від літніх.

Переваги зимових берців:

  • В зимових берцях акцент зроблено на теплоізоляції та на захисті від кліматичного впливу. Вони захищають від морозу та вітру, вологості, температурних перепадів, снігу, дощу тощо.
  • Матеріал виготовлення берців зимових спеціалізований – це особливі сорти шкіри, яка характеризується збільшеною міцністю і гарантовано зберігає всі свої властивості за будь-яких умов. Якісні зимові берці навіть в люті холоди зберігають м'якість та еластичність, не заважають рухам.
  • Взуття характеризується великою висотою самого берця, аби захистити ноги від холоду. Це може бути висота 16-28 сантиметрів. Взуття добре утеплене, але на зовнішній вигляд не дуже відрізняється від літніх берців. Надійно утримуючи тепло в середині, берці добре відводять вологу. Ноги менше втомлюються і мікроклімат створюється для них не шкідливий.

Так само має відмінності і підошва, вона більше висока та товста, ніж у літньому взутті. Протектор на підошві більш глибокий, що покращує рух по снігу та льоду. Дуже важливо носити взимку саме зимове взуття, а виконуючи військові бойові завдання – саме військові зимові берці. Бо всі інші різновиди – це загроза безпеці, здоров'ю та життю бійця.

тактичні куртки

Тактичні куртки: основні відмінності

Тактичні куртки продумані для холодів та демісезону, захищають від вітру, дощу, снігу, утримуючи комфортний та здоровий температурний режим тіла. Тактична куртка — це не просто верхній одяг. Вона створена саме для екстремальних умов – довгих переходів, перебувань на повітрі, при тому вона легка та не заважає рухам, має багато конструкційних елементів, кишень та іншого для зручності.

Тактичні зимові куртки світових провідних виробників — це професійні вироби, якість яких підтверджена військовими світу, а ще спортсменами та людьми професій, що передбачають перебування на повітрі і в умовах холоду, вітру, дощу.

Зимові тактичні куртки відрізаються подовженою довжиною, вони виготовляються з сучасних синтетичних матеріалів, які забезпечують обігрів навіть коли куртка волога. Ще одна з переваг тактичної куртки – це можливість компактно її скласти. Блискавки на виробі оснащені вітрозахисними планочками, манжети на рукавах мають захист від вітру також. Внизу тактична куртка має регуляцію по широті та налаштування під зріст. Тактичні куртки також мають захищені кишені, в які за жодних умов не потрапляє волога.

Є купа інших особливостей, і кожна з них варта, аби придбати такий якісний виріб, як тактична куртка, і для військових, і для виконання інших робіт.