Ювілейні каблучки: яку прикрасу подарувати дружині на кожну річницю весілля

Річниця — ще один романтичний момент у житті подружжя після заручин та весілля, який потребує гарного святкування та відповідних подарунків. Купити каблучку — найкращий спосіб ще раз зізнатися у коханні дружині та віддячити за щасливі роки, проведені разом. Як правильно вибрати прикрасу, яка стане відображенням ваших сильних почуттів розказуємо прямо зараз.

Яку каблучку подарувати на річницю весілля: повний список подарунків

1 рік: Золото

Перший рік подружнього життя наповнений дорогоцінними моментами, тому золоті ювелірні вироби — чудовий спосіб відзначити ці щасливі 365 днів разом. Вдалим вибором стане каблучка вічності або будь-яка інша прикраса з червоного, білого та жовтого золота з прозорим або кольоровим коштовним камінням.

2 роки: Гранат

Гранат — камінь пристрасті, сексуальної енергії та прив'язаності. Експерти навіть радять тримати пару камінців у спальні, щоб у подружжя завжди були щасливі любовні стосунки. Гранат буває різних кольорів, але його найвідоміший відтінок темно-червоний. Ви можете купити каблучку з гранатом від Столичної Ювелірної Фабрики™. Це найкращий вибір для подарунка на другий рік спільного життя.

3 роки: Перли

Перли символізують гармонію у стосунках, а тому їх дарують нареченій, а потім дружині, щоб вона ніколи не плакала у шлюбі та завжди була щасливою зі своїм чоловіком. Прикраси з перлами — символ щасливого союзу і разом тим коштовності, які жінка зможе носити вічно.

4 роки: Блакитний Топаз

Блакитний топаз — традиційний дорогоцінний камінь чотирирічного ювілею, що символізує любов, прихильність та удачу. Цей блакитний мінерал має кристальну чистоту і неймовірний блиск, що робить його ідеальним вибором для будь-яких прикрас.

5 років: Сапфір

Класичний синій сапфір уособлює вірність і щирість у людських відносинах, а тому часто прикрашає ювілейні і заручальні каблучки. Він є символом кохання та поваги між подружньою парою.

10 років: Діамант

Ювелірні вироби з діамантами нагадують день, коли ви обмінялися каблучками та пообіцяли кохати один одного все життя. Чудовий подарунок на десяту річницю весілля — каблучка вічності з діамантами або будь-яка інша прикраса з паве чи сяючим ореолом.

15 років: Рубін

Рубін означає пристрасть, сильне і чисте кохання. Він також пов'язаний із лібідо та фертильністю, що робить його ідеальним мінералом для ювілейних каблучок. Якщо діамант — король коштовного каміння, то рубін — їхня королева з дуже сильною позитивною енергією.

20 років: Смарагд

Відсвяткуйте двадцяту річницю весілля з прикрасами зі смарагдом: каблучками, сережками та кольє з підвісками. Смарагд символізує успіх у коханні та достаток.

25 років: Срібний ювілей

Двадцятип'ятирічна річниця весілля — важлива подія у житті кожної подружньої пари, яку святкують в компанії срібних прикрас. Ви завжди можете недорого купити каблучки в Києві у бутиках Столичної Ювелірної Фабрики™, де представлені вироби зі стерлінгового срібла з різнокольоровим коштовним камінням.

30 років: Перлинне весілля

На тридцяту річницю весілля чоловік та дружина обмінюються прикрасами з перлами. Це можуть бути каблучки, сережки, браслети, кольє, підвіски, брошки, затиски для краваток або запонки. Кожна з цих речей стане вдалим презентом на ювілей.

35 років: Коралове весілля зі смарагдовим відтінком

На 35-ту річницю прийнято дарувати прикраси з коралами або смарагдами, тому що кожен із цих мінералів символізує вічне кохання.

40 років: Рубінове весілля

Рубін — один з найцінніших дорогоцінних каменів, що є втіленням шаленого кохання, яке ніколи не закінчується. Сорокарічний ювілей святкують у супроводі рубінових прикрас.

45 років: Сапфірове весілля

Сапфіри зачаровують своїм неймовірним блиском і глибоким оксамитово-блакитним відтінком. Чудовим подарунком дружині стане каблучка вічності з сапфіровою доріжкою.

50 років: Золотий Ювілей

Золото — традиційний подарунок коханій людині, з якою ви провели півстоліття. Жіноча каблучка з білого, жовтого чи рожевого золота — ідеальний вибір.

55 років: Смарагдове весілля

Ювелірний виріб зі смарагдом символізує вірність та сильний зв‘язок з партнером. Камінь відображає справжнє кохання, наповнене безмежною пристрастю та відданістю.

60 років: Діамантове весілля

Якщо подружжя прожило разом 60 років, їх шлюб вважається таким же міцним як найтвердіший камінь у світі. За кохання, що триває так довго, можна віддячити тільки діамантами.

Де недорого придбати каблучку в Україні?

В магазинах Столичної Ювелірної Фабрики™ на вас чекають ексклюзивні колекції прикрас зі знижками до 80%. Саме тут ви можете купити каблучку, яка запалить серце вашої обраниці та змусить закохатися у вас як на першому побаченні.