AirPods 3 для прослуховування музики та аудіокнижок

Нові Airpods виглядають як щось середнє між старими Airpods 2 та навушниками Apple Airpods Pro. Але версія 3 не має гумових ущільнювачів, які вставляються у слуховий прохід, як у моделі Pro. Як і варіант 2, вони вільно сидять у вушній раковині, тому ізоляція від зовнішніх шумів не особливо висока. Airpods 3 не мають таких функцій, як активне шумозаглушення (ANC, Active Noise Canceling) і звукопроникний режим прозорості. Так чи слід обирати ці навушники у 2023 році? Розгляньмо особливості нової моделі:


• Акумулятор

Близько 6 годин. 10 хвилин зарядки в кейсі забезпечують енергію ще майже на три години. З футляром (який також можна заряджати бездротовим способом) ви отримуєте 30 годин відтворення.


• Звук

Airpods 3 звучать дуже добре. Звук збалансований з трохи більшим басом, ніж у попередників. Функція "Adaptive EQ" від Apple трохи регулює звук у вухах через мікрофони, спрямовані всередину, а також регулює баси. Однак навушники не рекомендується використовувати в дуже гучному середовищі, вони просто пропускають багато шуму. Якість звуку під час дзвінків дуже хороша.


• Особливості

Airpods 3 мають сертифікат IPx4, що означає, що вони захищені від бризок води та поту. Тому спорт не є проблемою. Крім того, тепер я можу активувати так звану функцію 3D-аудіо. Тоді звук більше не виникає в голові, а створюється навколо користувача, так би мовити, роблячи його більш просторовим. Як додаткова функція є динамічне відстеження голови: звук слідує за рухом голови через датчики прискорення в навушниках. Отже, якщо я повертаю голову праворуч, звук переходить на лівий Airpod, але завжди залишається відносно пристрою відтворення. Це добре для відео, фільмів та ігор, але досить дратує слухачів музики.


• Комфорт під час носіння

Нові Airpods сидять зручно, не тиснуть. Однак вони не є справжніми вкладишами. Означає: вони висять лише на вушній раковині й тому можуть легко випасти. Оскільки існує лише один розмір і немає силіконових наконечників, питання в тому чи добре вони тримаються, залежить від форми ваших амбушур. Ймовірно, вони досить надійно сидять на багатьох людях, але вони можуть стати незручними для інших


Висновок

Airpods 3 рекомендовані для тих, хто не любить вкладиші, але любить хороший звук. Якщо ви добре користуєтеся вкладишами, краще придбайте Airpods Pro. Зараз вони лише трохи дорожчі за Airpods 3 і пропонують набагато більше додаткових функцій (супер ANC, режим прозорості, краще зчеплення). Для спортсменів, якщо у вас правильна форма вух, Airpods 3 добре підійдуть. Без додаткових гумових кріплень вони підходять для бігу, їзди на велосипеді та вправ, які не вимагають швидких рухів або рухів над головою. В магазині eStore діють найдоступніші ціни на оригінальну та якісну техніку Apple, тому ви можете оцінити якість нових навушників уже зараз.