Найкращі запечені суші у Дрогобичі

Суші у Дрогобичі – одна зі страв, яку полюбляють не лише поціновувачі корисної кухні, а й ті, кому просто хочеться додати трішки різноманіття до меню. А на особливу увагу заслуговують не звичні, холодні варіанти, а запечені у печі, що отримують неймовірну, хрумку скоринку.

Топ запечених суші, які варто спробувати

Серед ролів, які користуються особливою популярністю, варто відзначити кілька варіантів, які допоможуть наїстись й скуштувати щось новеньке.


З омлетом

Серед найбільш незвичних варіантів суші варто відзначити саме цей. Він оптимально підходить для тих, хто не споживає рибу та м'ясо, оскільки містить лише поживні продукти та овочі. Завдяки цьому він має зменшену калорійність, а ще – унікальний зовнішній вигляд. До його складу входить класичний рис, японський омлет тамаго, салатне листя та ніжний крем-сир. Все це присмачується за допомогою соусу унагі та сирного, а ще посипається чорним кунжутом.


З ікрою

Коли не хочеться споживати червону рибу або її замінники, можна спробувати хрумкий та оригінальний рол, який вкривається за допомогою ікри летючих риб. Червона масаго має приємний, солонуватий посмак й хрумтить на язиці, а ще доповнюється за допомогою класичного японського омлету й дрібки грибів шиїтаке.


З сиром

Якщо ви справжній фанат молочних продуктів, у тому числі й сирів, тоді вам варто обрати саме цей варіант, який окрім рису містить ще й кілька різновидів сиру. Серед таких – традиційна фета, а ще кілька шматочків плавленого, який додає ніжності та особливості посмаку. А у поєднанні з сирною шапкою рол отримує оригінальне, неповторне смакове звучання.


З лососем

Існує два варіанти такої страви, які відрізняються тим, яку саме червону рибку вони містять. Наприклад, один з варіантів – це суші зі свіжим лососем, який ріжеться не невеликі скибочки й доповнюється за допомогою сиру, огірка, а також сирного соусу, що допомагає сформувати хрумку скоринку та шапку.

Інший варіант – це суші, до складу яких входить попередньо запечений лосось. Він більш ніжний, поживний, смачний та солодкий, а ще доповнюється за допомогою таких інгредієнтів, як сир фета, а ще мікс соусів – манго-чілі, унагі та сирний.


Замовити суші з доставкою у Дрогобичі

А якщо ви хочете спробувати усі наведені вище варіанти запечених ролів – обирайте доставку від ресторану Смакі-Макі.

Заклад пропонує унікальне меню, де поєднуються класичні японські роли, а також їх європейські побратими. Усі варіанти створюються за допомогою свіжих інгредієнтів, якість яких активно контролюється на кухні, а тому ви отримуєте тільки якісні страви.

А ще ресторан має власну кур'єрську доставку, що працює містом та за його межами, привозячи пакуночки протягом тридцяти хвилин з моменту замовлення. А тому разом зі Смакі-Макі ви зможете споживати страви у будь-який час, навіть коли вам треба терміново пообідати в офісі або замовити кілька страв для друзів вдома.