Як отримати дозвіл на роботу в Україні

Розвиток бізнесу в Україні потребує залучення чималої кількості ресурсів, в тому числі і людських. Доволі часто в якості таких ресурсів виступають також громадяни інших країн, які намагаються працевлаштуватися на території України. Іноді іноземцям доводиться шукати допомоги у юрист Львів, адже не всі роботодавці готові до чесної співпраці.

Порядок працевлаштування іноземців

Якщо подивитися в Конституцію України, то можна побачити, що іноземні громадяни, які законно перебувають на території України, можуть користуватися абсолютно тими самими правами і свободами, що і люди, які мають паспорт з тризубом.

Кодекс законів про працю передбачає, що іноземці, які працюють на підприємствах, установах та організаціях, так само регулюються законодавством держави, в якій вони працевлаштовані.

В першу чергу, для легального працевлаштування у іноземця має бути посвідка на постійне проживання.

Оформленням всіх документів, що є необхідними для працевлаштування іноземця — здійснює роботодавець, який запрошує дану людину на роботу. Для більшої впевненості, роботодавець може звернутися за послугами до міграційний адвокат Львів, який допоможе правильно оформити всі необхідні документи.

Дозвіл, що дозволяє використовувати працю іноземного громадянина видає центр зайнятості за місцем реєстрації роботодавця.

Які документи необхідні для отримання дозволу працевлаштування

Для того, щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземця, роботодавцю необхідно подати такий пакет документів:

— заява, яка має бути складена за формою, що передбачена Кабміном, в якій має бути підтверджено, що посада, на якій працюватиме іноземний громадянин ніяк не пов'язана з належністю до українського громадянства та не становить загрозу державній таємниці;

— копія паспорта іноземця чи особи без громадянства з усіма необхідними даними, яка має містити засвідчений переклад українською мовою;

— фотографія іноземця, розміром 3,5 на 4,5 сантиметра;

— копія трудового контракту, засвідчена роботодавцем.

Допомогти зібрати всі необхідні документи та надати юридичні консультації можуть фахівці адвокатського об'єднання "Бачинський та партнери". Працівники цієї компанії готові правильно проконсольтувати роботодавця та майбутнього іноземного працівника в отриманні дозволу на працевлаштування в Україні. Дізнатися більше: legalaid.ua