Фото високої якості і візуальний контент для брендів

Фото у колі друзів на корпоративні, на Дні народженні і тлі чудової природи – ми звикли хизуватись перед друзями своїми прекрасними моментами життя. А от ексклюзивних світлин не так багато знайдеться у власному портфоліо. Цю ситуацію можна виправити, зробивши фотосесію на фоні дванадцятиметрових скель, піщаних дюн, валунів та каміння, глиняних стін та арок. А їхати нікуди не потрібно, фотостудія inLight, що у Києві, пропонує всім бажаючим із 5 березня унікальну локацію, яку можна забронювати на 1 годину і більше.

Переваги Event сфери

Наразі дедалі більша кількість людей має бажання отримувати якісні, красиві, яскраві та неординарні фотографії. Тому мистецтво фотографії постійно розвивається. Причина цього не лише нові технології, а й сенс практично кожної фотозйомки — продумувати її конкретний зміст, робити те, що потрібно саме цьому клієнту, щось таке, чого не було, у можливості показати характери індивідів на фотографіях.

Цей вид послуг, що стрімко набирає своєї популярності серед звичайних людей, аж ніяк не пов'язаний із модельним бізнесом. Тобто, правильніше моделлю може стати кожна людина. Для розвитку " моделі" в інтер'єрній фотостудії створені належні умови:

  • працює досвідчена команда майстрів (фотограф, стилісти, візажисти, перукарі) і передове професійне обладнання;
  • створені масштабні локації із професійним і природнім освітленням;
  • наявність великої кількості аксесуарів, завдяки яким фотографи можуть робити знімки у різних жанрах.

Фахівцю не потрібно пристосовуватися до примх погоди. З допомогою студійного світла професіонал підкреслює переваги та коригує недоліки об'єкта зйомки. Особиста фотосесія має декілька варіацій: дитяча, сімейна, парна, весільна, для вагітних жінок, тематична і т.д.

Але фотостудія – це не тільки масштабні локації для різноманітних видів зйомки, а і місце для експериментів, пошуків нових рішень. Цікавою новацією еvent сфери стали арт-проєкти, учасниками яких стають працівники різноманітних компаній. Кожен учасник проєкту розкривається як людина, набуває унікального досвіду професійної фотосесії, приміряючи на себе новий, яскравий образ. До прикладу продакшн-студія повного циклу (дивіться ось тут https://inlight.com.ua/production/) створює рекламні ролики, відео кліпи. У роботі задіяні справжні професіонали:сценаристи, режисери,оператори, фотографи, стилісти і т. д. Команда майстрів творить візуальний контент для брендів. Творча команда, здатна не лише вирішувати цікаві завдання, а й отримувати задоволення від спільної роботи, доповнюючи контент новими фарбами, виділяючи кожну деталь.

Як підготуватись до проведення фотосесії

Для багатьох фотосесія в студії буває вперше, тому щоб не розчаруватися в отриманих фотографіях, бажано зробити підготовку.

За кілька днів до зйомки можна підфарбувати коріння волосся, щоб у процесі, наприклад портретної жіночої фотосесії бути впевненою у своїй чарівності.

Для початку потрібно знайти хорошого фотографа та ознайомитися з його портфоліо. Це можна зробити на сайті фотостудії. Потім зв'язатися з ним і розповісти, яку фотосесію ви хочете зробити і пояснити ваші побажання для фотосесії. І, звичайно, для найкращого результату погодитися на послуги стиліста-візажиста, який зробить гарний макіяж; майстра-перукаря, який зробить красиву зачіску або укладання волосся.

У день фотосесії прийти у призначений час у фотостудію, де вже буде все готове для фотозйомки. Через кілька днів фотографії будуть готові, і можна насолоджуватися результатом.

Заходьте у розділ контакти на сайті будь-якої фотостудії і зв'яжіться з консультантом зручним способом.