Навіщо купувати чохол для iPhone 11: основні причини

iPhone 11 – це один із найпопулярніших смартфонів преміум-сегменту. Вдало поєднує великий перелік технічних можливостей, зручність, витончений стиль. Якщо ви бажаєте, щоб ваш гаджет довго залишався в ідеальному стані, слід вибрати практичний, якісний чохол.

ТОП причин придбання

Для одинадцятої моделі Айфону в інтернет-магазинах аксессуарів запропонований багатий вибір на будь-який смак. Користувачі можуть придбати для свого телефону як практичні накладки, так і багатофункціональні «книжки» або «портмоне».

Захист без зайвих деталей

Більшість користувачів купують аксесуар лише задля захисту гаджета. Правильно підібраний виріб перешкоджає забрудненню, механічним пошкодженням корпусу смарфтона. Якщо пристрій, оснащений захисним аксесуаром, падає і вдаряється об тверду поверхню, спрацьовує як амортизатор і пом’якшує удар.

Одним з найкращих прикладів аксесуару, що виконує лише захисту функцію, при цьому не привертаючи до себе зайву увагу, є класична накладка, виконана із прозорого пластику. Надтонкий IMAK Crystal повністю повторює контури iPhone 11 та має всі необхідні отвори для динаміка, мікрофона, камери тощо. Виготовлений із ударостійкого пластику (полікарбонату). Завдяки своїй формі, на декілька міліметрів виступає над дисплеєм, що дозволяє класти телефон екраном вниз. Ніяк не впливає на дизайн смартфона, тому підходить тим користувачам, яких цікавить лише захист. Аналогом даної моделі вважається IMAK Airbag MAX Case.

Для посиленого захисту запропоновані чохли, які мають протиударні якості. Накладки URBAN ARMOR GEAR (UAG) Monarch виготовлені із ударостійкого пластику та силікону TPU. Оснащені металевою рамкою, посилюючою захист корпусу від наслідків ударів.

Практичність, багатофункціональність

Чохол можна використовувати не лише як захист смартфона від забруднень і пошкоджень. Деякі моделі аксесуарів мають декілька корисних функцій. Наприклад, якщо розглянути такий форм-фактор, як портмоне, можна виділити наявність відділень для зберігання візитівок і банківських карток. QIALINO Classic Wallet – стильний чохол-портмоне, виготовлений із натуральної шкіри. Захищає пристрій від наслідків ударів, дозволяє зручно зберігати платіжні картки (перепустки, візитівки). Також виконує естетичну функцію.

Альтернативою портмоне для смартфону можна вважати чохол-книжку. Візуально він нагадує книжкову обкладинку, що горизонтально відкривається/закривається. В якості фіксатора використовується магнітна кнопка. «Книжку» можна порекомендувати тим, хто хоче поєднати захисний чохол зі зручною підставкою, а також гаманцем. Так, аксесуаром 3 в 1 став DUX DUCIS Skin X Series, виготовлений із текстурованого поліуретану. Всередині знаходиться силіконова накладка для фіксації та захисту дисплею від подряпин. У відкритому вигляді аксесуар складається підставкою. Це корисна функція, якщо iPhone 11 використовується в якості електронної книги або відеоплеєра.

Естетика і стиль

Прихильникам яскравого дизайну слід звернути увагу на Deexe LumiCase. Вироби цієї серії привертають увагу яскравими принтами, що світяться к темноті. Аксесуари виготовлені із силікону TPU, тому надійно захищають гаджет від ударів, бруду, дрібних механічних пошкоджень.

Висновки

Чохол для iPhone 11 може виконувати декілька функцій одночасно. Все залежить від того, яку модель аксесуару ви придбали. В асортименті відомих виробників запропоновані варіанти як для захисту, так і для естетичної функції. Також можна купити аксесуари 3 в 1, що вдало поєднають захист, зручну підставку, практичний гаманець.