PRNEWS.IO презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR

21 жовтня платформа з розповсюдження PR-матеріалів у ЗМІ PRNEWS.IO в рамках зустрічі в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR. 

Також було підписано меморандум про співпрацю. Свої підписи під документом поставили декан Факультету економіки моря Володимир Нікіфорович Парсяк та СМО в PRNEWS.IO Олександр Нігматулін. На зустрічі були присутні представники керівництва вищого навчального закладу та студенти.

Як відзначили представники онлайн-платформи, наразі вітчизняний медіаринок відчуває значний дефіцит галузевих ЗМІ та сайтів українською мовою, що публікують контент про маркетинг та PR. Блог PRNEWS.IO має високі показники відвідуваності, тому команда платформи вирішила сфокусуватися на просуванні та актуалізації контенту для маркетологів і PR-фахівців з України. 

Для того, щоб опублікувати статтю чи дослідження на тему маркетингу та піару, треба зв'язатися з редакцією платформи (support@prnews.io) і запропонувати матеріал для розміщення. Крім популяризації галузі й тематики, блог платформи надасть студентам можливість проявити себе, ставши авторами матеріалів.

«Я щасливий від того, що команда PRNEWS.IO долучиться до розвитку експертного контенту українською мовою. Не менш важливим є те, що наша компанія підтримує студентів і на практиці допоможе їм дізнатися, як розвивається бізнес завдяки маркетинговим та PR-інструментам. Можливо, це сприятиме розвитку їх подальшої професійної діяльності», — зазначив СМО в PRNEWS.IO Олександр Нігматулін.

Про Факультет економіки моря НУК ім. адмірала Макарова

Факультет економіки моря — сплав академічних традицій і сучасних освітніх технологій.

Тут отримали фахові компетенції тисячі молодих людей, які стали самодостатніми особистостями. Їх високо цінують на промислових і комерційних підприємствах, у фінансово-кредитних та науково-дослідних установах, в міжнародних організаціях, закладах вищої освіти, органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Багато хто з них спромігся дістатися непересічних висот у бізнесі.

Абітурієнтам університет пропонує популярні та перспективні спеціальності: «Економіка», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Про PRNEWS.IO

PRNEWS.IO забезпечує гарантоване розміщення PR-матеріалів та спонсорських статей в онлайн-ЗМІ всього світу. Інструменти сервісу допоможуть підвищити впізнаваність серед потенційних партнерів і інвесторів та збільшити продажі.

Завдяки PRNEWS.IO будь-яка компанія, незалежно від свого місцеперебування і масштабу, має можливість опублікувати свій контент на сайтах провідних інформаційних агентств, галузевих порталів і регіональних ЗМІ. Маркетплейс платформи відкриває доступ до бази з більш ніж 70 тисяч видань. PRNEWS.IO регулярно публікує рейтинг ЗМІ України.

Ксенія Резникова

Прессекретар PRNEWS.IO

pr@prnews.io