Українські пісні в караоке: що заспівати із друзями рідною мовою

Зазвичай в каталогах караоке більшість пісень російськомовні. Але, якщо купити караоке обладнання для дому від українського виробника, в базі фонограм, що його супроводжує, також буде чимало українських хітів. У наступній добірці — найбільш популярні пісні рідною мовою, які полюбляють шанувальники цієї музичної розваги.

Червона рута — Софія Ротару

Жодна композиція вже багато років не може подолати рівень впізнаваності й народної любові, що має цей хіт. Коли він лунає в караоке, всі разом співають: «Червону руту не шукай вечорами, ти у мене єдина, тільки ти, повір. Бо твоя врода — то є чистая вода, то є бистрая вода з синіх гір».

Плакала — KAZKA

Ця пісня стала не лише українським, але й світовим шлягером, тому не дивно, що її переспівують іноземці та досить часто виконують в караоке наші співвітчизники. «Поплакала і стоп! Фіалка розцвіла, засяяв день таємними знаками. І мама молода, й закохана мала на кухні всі однаково плакали».

Найкращий день — Потап та Олег Винник

Головний трек всіх весіль із перших нот підіймає настрій, кличе танцювати та підспівувати. На веселих караоке-вечірках також чути: «Це найкращий день, це найкращий день. І не передасть жодна із пісень, як тебе люблю, як кохаю я. Це найкращий день, тому що ти моя».

Тримай — Настя Каменських

Чуттєва присвята коханому чоловіку під яскравий ритм — гарна можливість прикрасити дівочий вечір караоке. «Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти, ой, тримай, я люблю лише тебе. Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти, і тримай, мою руку не відпускай».

На небі — Океан Ельзи

Після всеукраїнського туру ОЕ та шаленого успіху альбому «Земля» ця композиція увійшла до класики українських пісень. «І я на небі, мила моя, на небі, зоре моя, на небі, відколи тебе знайшов. І я на небі, мов на земному небі, мила, коли з тобою, літаю і знов, і знов».

Без бою — Океан Ельзи

Якщо хочеться виплеснути емоції, на допомогу приходять більш рокові пісні Святослава Вакарчука. «Хто ти є? Ти взяла моє життя і не віддала. Хто ти є? Ти випила мою кров, п'яною впала. Твої очі кличуть, хочуть мене, ведуть за собою. Хто ти є? Ким би не була ти, я не здамся без бою».

Вона — Плач Єремії

Трошки посумувати про втрачене кохання — це до Тараса Чубая з його пронизливою історією про дівчину. «А вона, а вона сидітиме сумна, буде пити — не п’яніти від дешевого вина. Я співатиму для неї, аж бринітиме кришталь. Та хіба зуміє голос подолати цю печаль».

Старі фотографії — Скрябін

Зібратись з кращими друзями, згадати старі добрі часи й заспівати разом Скрябіна — ідеальний план на вечір. «Старі фотографії на стіл розклади, дитячі історії смішні розкажи. І справжнім друзям не забудь, подзвони, бо добре чи зле — з тобою завжди вони».

Я люблю тільки тебе — Олександр Пономарьов

Якщо найпалкіше зізнання в коханні російською мовою — «Я люблю тебя до слез» Сєрова, тоді українською це: «Я люблю тільки тебе, Богом дану мені. Моє серце палає у вогні, що ти дала мені, Богом дана одна, моя лебідка кохана». Попри складний професійний рівень вокалу, трек лишається одним з найпопулярніших.

Чарівна скрипка — Таїсія Повалій

Поряд з піснями про щасливе кохання, такими як «Червона рута» та «Знову буйно квітне черемшина», почесне місце в хіт-параді посідає історія нещасної любові. «Сіла птаха білокрила на тополю, сіло сонце понад вечір за поля. Покохала, покохала я до болю молодого, молодого скрипаля».

Ніжно — Тіна Кароль

Серед пісень Тіни Кароль особливо часто обирають в караоке «Як плакала в полоні теплоти, розлючені були і я, і ти... Ніжно — не ніжно, але люби, ніжно — не ніжно перетерпи». Можливо через мелодійність та повільність, а може — через світлу тугу й досить простий, але близький багатьом текст.

Я стану морем — Ані Лорак

Коли є настрій втікти чи згадати про фінал колишніх відносин, дуже гарно пасує: «Не тримай мене, не треба, не тримай, всеодно втечу із твоїх обійм. Відхрещусь від чар руками обома, і відлечу, відлечу. Як тече ріка, так я втечу за край, відпусти мене — я стану морем». Якщо ж настрій — любов, то це «Чекаю» від Ані Лорак.

Як купити караоке для дому професійного рівня та на що при цьому звертати увагу

Обладнання для караоке має досить велику ціну, тому, якщо вже його купувати, є сенс вибирати професійну техніку. Подібні караоке-системи здатні подарувати справжню насолоду від виступу, бо забезпечують преміальну якість звуку, тонкі налаштування вокальних ефектів та величезний каталог фонограм.

Найбільш надійно та вигідно обирати караоке серед продукції брендів, що також створюють потужне обладнання для закладів. Наприклад, виробник професійних караоке-систем Studio Evolution випускає домашнє караоке EVOBOX. Ось його головні особливості:

  • Фонограми. Можна обрати версію караоке-системи з каталогом із 2100 або з 41 000 пісень та оригінальними відеокліпами до найбільш знаних композицій. Додатково до них за єдиною ціною можна поштучно купувати окремі мінуси з загальної бази онлайн, що містить понад 80 000 ліцензійних фонограм.

  • Вокальні налаштування. Професійна караоке-система дає змогу обрати під свій голос зручний темп і тон мінусівки, гучність голосу та музики, а також додати ефекти. Найособливіший з них, LifeFX, імітує овації та галас натовпу, що підспівує виконавцю — це дає змогу відчути себе на справжній сцені.
  • Керування. Воно здійснюється за допомогою пульта та мобільного застосунку. Можна шукати улюблені пісні не лише за назвою чи виконавцем, але й за словами з куплету, а ще зберігати файли з власними виступами та надсилати їх друзям.

  • Сучасні функції. EVOBOX відтворює Ultra HD відеокліпи, а також використовує SSD, має дротове та бездротове підключення до інтернету й інтегрується до системи розумного будинку.
  • Комплект. Окрім караоке-системи, що дуже стильно виглядає завдяки кольоровому корпусу з анодованого алюмінію, в коробці є пульт та необхідні дроти. На офіційному сайті можна не лише купити караоке EVOBOX, але й замовити мікрофони чи акустичну систему. Якщо разом купувати кілька позицій, ціна буде меншою.

Маючи вдома якісну караоке-систему, можна мало не щодня робити вечірки й співати пісні українською та іншими мовами. Тож співочих вечорів під улюблені хіти!