Друзі УкрЛібу

Тематичні та корисні посилання

ГДЗ — Готові домашні завдання 5 - 11 класи онлайн

Арт Онлайн Украина

Якісне інтерактивне обладнання, комп’ютери та дидактичні навчальні матеріали для шкіл та ліцеїв з доставкою по Україні

Simply learn Ukrainian Вивчіть українську мову за допомогою цього додатка

Створюй та надсилай цифрові сертифікати до будь-кого! Certifier – create and send digital certificates to anyone!

artword.com.ua - План конспекти уроків, реферати, презентації, матеріали для занять за новою програмою для вчителів з української літератури, мови та інших предметів

Козацький портал - всеохопний архів козацької спадщини, заснований у 2008 році. З тих пір ми працаємо над збором та впорядкуванням: козацьких пісень, картин, звичаїв, літописів, книг, романів, переказів, приказок, прислів'їв, казок, байок, легенд, ігор, рецептів, історій, тощо.

— Видання Cut Insight засновано у 2014 році. Ми пишемо про найцікавіше кіно. Видання спеціалізується на добірках фільмів на будь-яку тематику, на свіжих новинах та аналітичних матеріалах про світ кінематографу. Також ми уважно слідкуємо за талантами в інших сферах мистецтва. Майстри гончарства, живопису, скульптури та цифрового мистецтва виставляють галереї своїх робіт на наших сторінках.

Українські шкільні підручники в електронному вигляді рекомендовані МОН України. Можливість переглянути онлайн або завантажити в форматі PDF

Пошук роботи для бібліотекарів — на сайті jooble зможете знайти для себе гідну роботу

скачать книги fb2 на сайте ReadingBook.ru

Work and Travel USA в Україні

Поиск материалов в научных электронных библиотеках - Поиск электронных книг, публикаций, законов, ГОСТОв на сайтах научных электронных библиотек. В поисковике отобраны лучшие библиотеки, в большинстве которых можно скачать материалы в полном объеме без регистрации.

- Сайт видавництва «Кріон», яке в рамках проекту «Україна: історія великого народу» видає книги на історичну тематику.

В нашей виртуальной библиотеке представлена полностью вся русская литература. У нас Вы найдете исторические романы, повести, поэмы и другие произведения классиков.

http://www.kosivart.com/ - Косів і Гуцульщина: гуцульські звичаї та традиції, література, легенди, фестивалі і словник.

Классика литературы на Literas.ru

Каталог україномовних сайтів Каталог україномовних веб-ресурсів (сайтів, сторінок), націлений на промування україномовних сторінок в Інтернеті - якісний український каталог ресурсів, який крім скріншотів та описів містить ще й багато корисних відомостей про сайт, що є в каталозі.

Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин

Стати другом можете й Ви, якщо Ваш сайт близький за тематикою. Для цього надішліть листа, вказавши в ньому веб-адресу Вашого сайту, а також, за бажанням, стислий опис та посилання на банер 88х31.

Код нашої "кнопки":