Друзі УкрЛібу

Тематичні та корисні посилання

Навчальний Стандарт - Все для шкіл, надійний постачальник сучасного обладнання для НУШ

Як пишеться? Форми слів української мови онлайн. Живий пошук будь-якого слова по книгам, що дозволяє швидко знайти приклади використання того чи іншого слова в літературі.

ГДЗ — Готові домашні завдання 5 - 11 класи онлайн

Якісне інтерактивне обладнання, комп’ютери та дидактичні навчальні матеріали для шкіл та ліцеїв з доставкою по Україні

Simply learn Ukrainian Вивчіть українську мову за допомогою цього додатка

Створюй та надсилай цифрові сертифікати до будь-кого! Certifier – create and send digital certificates to anyone!

Кучерява Кава — Український виробник кави без домішок чи ароматизаторів - смакуй якісне! KUCHERYAVA KAVA - Кава без зайвих думок. Ми не перші, але прагнемо до ідеалу!

Козацький портал - всеохопний архів козацької спадщини, заснований у 2008 році. З тих пір ми працаємо над збором та впорядкуванням: козацьких пісень, картин, звичаїв, літописів, книг, романів, переказів, приказок, прислів'їв, казок, байок, легенд, ігор, рецептів, історій, тощо.

— Видання Cut Insight засновано у 2014 році. Ми пишемо про найцікавіше кіно. Видання спеціалізується на добірках фільмів на будь-яку тематику, на свіжих новинах та аналітичних матеріалах про світ кінематографу. Також ми уважно слідкуємо за талантами в інших сферах мистецтва. Майстри гончарства, живопису, скульптури та цифрового мистецтва виставляють галереї своїх робіт на наших сторінках.

Пошук роботи для бібліотекарів — на сайті jooble зможете знайти для себе гідну роботу

Поиск материалов в научных электронных библиотеках - Поиск электронных книг, публикаций, законов, ГОСТОв на сайтах научных электронных библиотек. В поисковике отобраны лучшие библиотеки, в большинстве которых можно скачать материалы в полном объеме без регистрации.

- Сайт видавництва «Кріон», яке в рамках проекту «Україна: історія великого народу» видає книги на історичну тематику.

http://www.kosivart.com/ - Косів і Гуцульщина: гуцульські звичаї та традиції, література, легенди, фестивалі і словник.

Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин

Стати другом можете й Ви, якщо Ваш сайт близький за тематикою. Для цього надішліть листа, вказавши в ньому веб-адресу Вашого сайту, а також, за бажанням, стислий опис та посилання на банер 88х31.

Код нашої "кнопки":