Бібліотека Української Літератури
Українська література  :  Бібліотека  :  Сучасна література  :  Біографії  :  Критика  :  Статті  :  Енциклопедія  :  Народна творчість  |
Навчання  : Реферати  : Шкільні твори  : Твори з мови  : Стислі перекази  : Запитання  : Крилаті вирази  : Словник |

Борис Комар


Борис Комар

(рік народження 1927)

      
       Борис Панасович Комар народився в с Хвощівка на Полтавщині в селянській родині. Хлопець рано осиротів, втративши матір. Потім були тяжкі роки Великої Вітчизняної війни, що остаточно позбавили хлопця дитинства. Закінчивши Хорольську середню школу, Борис вчився в Харківському державному університеті ім. М. Горького, потім у Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка. Працював у видавництвах, редакціях журналів «Ранок», «Дніпро», «Зміна». Написав чимало цікавих творів для дітей: «Незвичайне полювання»,«Босонога ватага», «Векша», «Ключі», «Весела дорога», «Уперте теля», «Диваки», «Білка» та інші. Вони перекладалися російською, білоруською, казахською, латиською мовами. За «Бджолиний мед» та «Мандрівний вулкан» Борис Комар був удостоєний премії ім. Лесі Українки.
       Повість «Диваки» розповідає про дитячі пригоди двох друзів — Сашка та Миколи, про непросте шкільне життя, про взаємини з іншими людьми, у тому числі з батьками, учителями.

Сторінку згенеровано за 0.007541 сек.